Vähän hykerryttää ajatella mitä on tulossa...
Mitäs viihdettä reality Sanna meille tällä viikolla tarjoilee?
Anonyymi
27248
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
Bileet jatkuu?
Ei nyt alkaa " asiallinen politiikko- Sanna" - tyyli
Ihanko kokonaisen päivän ajan?
Tukka nutturalle ja jakkupuku päälle. Kyllä siitä vielä kelpo pääministeri muovautuu.
Mikäs sitten on taas hymyillä lööpeissä. Muutahan pääministerin ai juuri tarvitsekaan tehdä.
Näin sinä kävi kuten arvasin.
Täytyy odotella jokunen päivä suuri avustaja joukko tekee kovasti töitä miten marinin sotkusta selvitään
Menkää trollit vaikka päivä kaljalle sillä välillä
Mitäs Nykänen teki? Kierrokset vaan lisäänty ja niin Marinillakin onnettomaan loppuun saakka. Oli aika surullista katsoa noita videoita jossa nämä älämölöi ja laiha kuikelo Marin heiluu siellä taustalla. Yhden niistä naamoista oli ihan tyypillinen narkkinaama. Jos näkisin läheiseni tuollaisella videolla niin juttelisin että onko elämänhallinta nyt kondiksessa.
Nykänen ei sentään ollut videoissa tuollaisessa pulihenkilön tilassa kuin Marin.
Matti oli asiallisemmassa kunnossa.
Marin lahjoittaa Suomen järvivedet kuivaan keski-eurooppaan.
Jauhojengin uusimmat tanssivideot?
Mitä muuta sinne Pietariin?
Kerro sinä, tiedät varmaan.
Onko teillä siellä Pietarissa riemuittu, kun Suomessa pääministeri joka örveltää katuojassa tiedottomassa tilassa? Onhan se teidän etu.
T. Vaino Harhainen
Veikkaan säälittävää ininää ja piiperrystä. Kiva jos kokeilisi vaihteeksi tehdä ihan töitäkin
Töitä :D Ei nyt maharottomia vaadita.
Bile on suomeksi "sappi".(engl.)
Monia ilmeisesti bilettää siten, että suorastaan sappi kiehuu!
Eiköhän sieltä tuu lisää todisteita vieraiden panemisesta ja huumeiden kanssa läträämisestä. Marinin kujanjuoksu kohti eroa on alkanut. Kannattais Markuksen alkaa jo pikkuhiljaa pakkailemaan kamoja kesärannassa!
Juu armonaikaa perjantaihin kun uus seiska ilmestyy.
"Sanna on median sätkynukke,tekee mitä media käskee,politiikkaa tehdään vain näennäisesti,näin toimitaan yhdysvalloissa"!!!
"Koko suomen eduskuntatyöskentely on,vain median käskyttämää halpa-arvoista,kansaa pilkkaavaa tivolia"!!!
"Realitykö"? "Unreality" sanoisin.
Soittaa kitaraa ja laulaa.
Mitäs te pässit tekisitte ? Ette nytkin saa unta
Sannan on varmasti vaikea enää keksiä mitä panna paremmaksi viime aikaisia julkisuustempauksia. Yksi keino on tietysti tankotanssi tai jokin vastaava. Julkisuudenkipeys on Sannan määräävin luonteenpiirre.