Intialaista astrologiaa käyttävä astrologi Jouko Törmänen ennusti muutama kuukausi sitten,että sota Venäjän välillä alkaisi 2. 4. 2023.
Ihmettelen miksi ei länsimaista astrologiaa käyttävät ota tähän asiaan minkäänlaista kantaa?
Hyökkääkö Venäjä Suomeen?
9
985
Vastaukset
- Anonyymi
Ei olisi muuten lähdettä heittää?
- Anonyymi
Taivaassa on lähde et venäläiset alkaa katua pahoja tekojaan juutalaiset muuttaa siinaille ja arabit arabian alueelle eikä varasta enää mitään. Näin Herra on puhunut.
- Anonyymi
Mun kahviporoista voi varmuudella ennustaa rauhan jatkuvan skandinaviassa ainakin seuraavat 50 vuotta
- Anonyymi
Ai viimeiset profetiat on ollut että Suomi saa menetetyt maat takaisin ja korvauksia sekä vääryydet oikaistaan. Viipurin linna tulee ruotsin Suomen kieleksi jälleen ja virolaiset saa omaansa takaisin. Sitten alkaakin rauhaisa aika.
- Anonyymi
Kohtahan täällä tulee eläkeläisille holotna ja nälkä muutenkin...... ja ihan itseaiheutetusti meidän päättäjien taholta.
- Anonyymi
Joo se guru tosiaan siitäkin tuli et sen pitää muuttaa Intiaan asumaan meditoimaan.
- Anonyymi
Eilat on muuten noitien paratiisi new age on ykkönen budha ja huumeet. Muuttakaa sinne. Pilveen.
- Anonyymi
Voi jumalauta.Intialaista astrologiaa.Palataan samantien tuhat vuotta taaksepäin ja otetaan neuvonantajiksi velhoja ja tietäjiä.Tähdet tietää.Vtun idiootit.
- Anonyymi
Mun kiljuhiivanporoista voi ennustaa pahaa ripulia ja pahoinvointia.Satunnainen katumus on myös mahdollista.Ehkä kuun lopulla uusi nouseminen tapahtuu ja vanhat synnit annetaan anteeksi.Tällöin nousee uusi rankki joka lunastaa viimein vanhojen lupaukset.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse794578Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1093813Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1643583Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.532040Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575711928Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.891259- 1281098
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1381034- 57953
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä27872