Sanna varmaan siivoaa tänä viikonloppuna

Ja varmaan pyykkiäkin on kertynyt.
657
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Huolehdi vaan omista pyykeistäsi porvari.

Äänestä
  • Sinun pyykeistäsi huolehtii äitisi.

    Äänestä

Kyllä Sanna jaksaa kun taas ottaa kunnon kukaiiniannoksen.
Kotihommissa ilmeettömyys ja seisovat silmät eivät haittaa.

Äänestä
  • seisovat

    Äänestä

  • Asiantuntijan mukaan voisi olla myös amfetamiinin käyttäjä.

    Äänestä

  • Toivottavasti pölynimuri ei tukkeudu kokaiinipölystä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ja varmaan pyykkiäkin on kertynyt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu