🎶🎶🎶🎶...Oi Reino Reino palannetko koskaan.....🎶🎶🎶🎶
Oi Reino!!!!
17
182
Vastaukset
- Anonyymi
Kävikö kukaan R.M.K.J :n venetsialaisillassa?
- Anonyymi
palstahdin on ikävä Reinoaan !!!
- Anonyymi
en voinut lähteä juhliin. minun rumatikki sökähti.
- Anonyymi
Mikä tämä Reino-juttu on? Onko fiktiivinen karavaanari?
- Anonyymi
Eilen oli rumatikki kauden päättäjäiset Rauhalahdessa.
- Anonyymi
Oliko R.M.K.J esiintymässä?
- Anonyymi
Palstavahti Joksu esiintyi tankotanssijana
- Anonyymi
Oli siis ihan vain riviosallistujana?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oli siis ihan vain riviosallistujana?
Piti kirjoittaa olit, eikä oli.
- Anonyymi
Palstavahti alkoi esiintymisen jälkeen kaipaamaan taas Reinoaan ja rumatikkiä
- Anonyymi
Onko teillä sama ip kuin mulla?
- Anonyymi
on minulla Reinoni kanssa sama ip soite ja paljon muutakin yhteistä. yhteistä pienokaista olemme yhdessä kovasti koittanut hommata, tuloksetta. Palstavahti
- Anonyymi
Eikö yhteinen rumatikki riitä?
- Anonyymi
kyllä riittää kesällä. talvella tarvitaan lämmittäjä. Pakstavahti
- Anonyymi
Fordini lämmittäjänä on alde. Palstavahti
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2323027Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b2012663Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1141283Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1411248- 721146
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait3031141Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3721101Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831065Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a211035Omakotitalossa väkivaltaa ounasrinteellä
Kertoo iltalehdet Mitä lienee Tapahtui. Verinen ihminen kannettu lanssiin81013