Vastaappa Sanna tähän.
https://www.youtube.com/watch?v=tYvLE50YJLk
https://www.youtube.com/watch?v=tYvLE50YJLk
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Sanna tyttösen mielestä hän on aina tehnyt kaiken oikein.
Sanna tyttönen ei kadu eikä pyydä anteeksi.
Minustakin kumma kohu. Ilman lupaa julkaistuja videoita ja kuvia. Eikö Suomessa olekaan ykstyisyyden suojaa? Saanko alkaa julkaista naapurin grillijuhlista sutinoita parinvaihtotyyliin?
Pääministeri Sanna Marin, SDP, voisi samalla vastata, että miten on mahdollista, että H:k-Vantaan lentoaseman parkkihallissa on parkattuna 1400 venäläisten omistamaa ökyautoa?
Omistajat ovat matkustaneet Suomen kautta muualle EU:hun.
Nämä ökyauton omistajat eivät ole mitään Putinin sotaa vastustavia vaan Putinista hyötyviä uusrikkaita, jotka örveltävät ja etuilevat jonoissa lomakohteissa ja risteilylaivoilla.
Ökyautot seisovat parkkihallissa ja omistajat rahoittavat Ukrainassa siviilien raiskaamista ja tappamista.
Onko Marin hoitanut hommansa kunnolla?
Tästä olen samaa mieltä. En tiedä onko pääministerin tehtävä valvoa turisteja, mutta toivon, että noi Putinin kätyrit pysyisivät omassa maassaan.