Ilmaston ionosfäärin lämmitys.

Anonyymi

Tutkija Jim Lee on ottanut selvää kuinka Haarp järjestelmä oikeasti toimii. Hän kertoo tässä kuinka ionosfääriä lämmitetään tietyllä voimakkuudella joka sitten vaikuttaa säähän ja näitä Haarp-asemia on ympäri maailmaa, meitä lähin on Tromsassa Norjassa.
https://www.youtube.com/watch?v=lu0_lTXHICs
Ionosfäärihän on planeetan kaasukehän yläosan kerrosalue.
Hänellä on omat sivutkin.
www.climateviewer.com

4

205

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi
    • Anonyymi

      No niin varmaan on. Älä vaivaa mieltäsi moisella.

      • Anonyymi

        Ilmaston muutos ja lämpeäminen on ihmisen aiheuttamaa, kirjaimellisesti.


    • Anonyymi

      Karseeta 😱

      Raamatussa kerrotaan kuinka "taivas kääritään kokoon kuin pergamenttirulla". Mutta tämähän voi olla että itse ihminen tuhoaa niin ilmakehän että se "kääriytyy" pois.
      Ilmakehän rakennehan pysyy koossa juuri lämpökerrosten takia ja nyt ihminen haluaa muuttaa ne kerrokset vaikka ei tiedä mitään seurauksista.

      Karseeta 💀 ⚰️

      Mutta Jeesus tulee silloin kaikkien nähden alas taivaasta ja pelastaa ihmiskunnan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka ei suostu laskemaan bensan hintaa

      Sanna laski esimerkiksi sähkön arvonlisäveron 10 prosenttiin, jonka Riiikka anosti 25,5 prosenttiin. Sannan aikaan bens
      Maailman menoa
      232
      4163
    2. Maahanmuuttajien vaikutus Suomen valtiontalouteen positiivinen

      Maahanmuuttajat maksavat enemmän tuloveroja kuin saavat tulonsiirtoja. Eroavat persuista tässä suhteessa. Persuista o
      Maailman menoa
      186
      3716
    3. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      315
      2929
    4. Kesäaika on normaaliaika...

      ...siten illalla on valoisaa tunnin pitempään, on sitten kesä tai talvi. Voi nauttia päivän jatkumisesta. Kuka nyt aamul
      Maailman menoa
      270
      2436
    5. Uusin tutkimus: Suomi on maailman toiseksi vähin rasistinen maa

      taakse jää mm. Ruotsi(7) ja Norja(8). Martin Paasi(kok.): Kumoaa vasemmiston väitteet. Kansainvälinen vertailu osoitta
      Maailman menoa
      81
      2036
    6. Ukrainan tiedustelun huippupotti - Iski ensin yhteen satamaan, sitten toiseen

      Ukrainan tiedustelupalvelu SBU kertoo johtaneensa operaatiota, jossa on isketty drooneilla Venäjän tärkeimpiin satamiin
      Maailman menoa
      72
      1926
    7. Ketkä 8 Ähtärin luottamushenkilöä saivat syytteen virka_aseman väärinkäyttämisestä?

      Nyt näiden valtuutettujen nimet esiin, kiitos! Nämä henkilöt pitää yksinkertaisesti laittaa syrjään Ähtärin kaupunginva
      Ähtäri
      47
      1865
    8. Ulkomaalaistaustaiset tulevat kalliiksi yhteiskunnalle.

      Selvitys: Ulkomaalaistaustaiset saivat selvästi enemmän työttömyysetuuksia ja toimeentulotukea kuin suomalaistaustaiset.
      Maailman menoa
      63
      1783
    9. Ähtärin päättäjät

      Nyt tulee kutsu leivättömän pöydän äärelle. Syytteet nostetaan. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/cef83309-0a1b-4fcd-9b
      Ähtäri
      61
      1587
    10. Tulen hulluksi hänestä

      Hän on vanha ja varattu. Mutta olen ihan hulluna häneen. Haluan hänet omakseni. Haluan olla hänen kanssaan ajasta ikuisu
      Ikävä
      72
      1490
    Aihe