Eli menen muutaman päivän päästä leikkaukseen ja jännittää kovasti. Tuntuuko leikkauksen aikana mitään? Sattuuko puudutuspiikit? Oletteko ottaneet mitään lääkettä ennen leikkausta?
Mietin myös kun olen toukokuussa ottanut botoxia silmäkulmiin, hoitaja sanoi ettei haittaa. Mutta vähän itse mietin että voiko botoxia vielä olla ja jos leikataan siitä kohdin niin voiko siitä tulla mitään?
Mites nukkuminen ekat yöt, nukutteiko enemmän pystyasennossa?
Silmäluomileikkaus tulossa, muutamia kysymyksiä
Anonyymi
1
294
Vastaukset 1
- Anonyymi
Jännitti kyllä sen verran, että halusin rauhoittavan, en ajatellutkaan muuta vaihtoehtoa. Puudutuspiikki tietysti vähän tuntui, muttei mitenkään paha, eikä toimenpide tuntunut missään ja olokin rauhallinen tuon rauhoittavan ansiosta. Kaksi ensimmäistä yötä nukuin lähes istuma-asennossa ja muutaman seuraavan pää kohotettuna tyynypinolla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 981201
Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku86817Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella29761- 64677
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.93606- 31593
- 18548
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist15531Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa
Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta43513- 10466