Riippumattomat lääkärit

Pelastetaan suomen lapset yjdistys ei ole riippumattomia lääkäreitä vaan hörhöyteen (uudet puolueet) taipuneita lähihoitajia, eläinlääkäreitä, luontoishoitajia, merkonomeja, lisäravintomyyjiä, joukossa jokunen lääkäri jonka työhuoneet on irtosanottu yksityisiltä lääkäriasemilta.

Saa nähdä kantaako kansanedustajaksi joidenkin teemat: rokotusvastaisuus, lihansyönti ja Marinin herjaaminen.
1250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

EI KANNATA JATKAA KESKUSTELUA SENSUURIN VUOKSI .

Äänestä

Kristallipuolueen aasisiantuntijat "tietävät" ettei koronaa ole.

Kristallipuolue kannattaa vaihtoehtohoitoja ja kieltää koronan: "On etukäteen päätetty, että pandemia laitetaan pystyyn"

Äänestä

Edistykselliseen terveydenhoitoon ei tarvita lääkäreitä. Jopa toivotaan, ettei lääkäriä edes valittaisi virkaan kuten esim. Satakunnan soten johtajaa valittaessa, johon virkaan valittiin valt.maist. Kirsi Varhila, SDP.

Samainen Kirsi Varhila, SDP, aikaisemmin oli STM:n kansliapäälikkönä ja johti kaikkien suomalaisten sairauksien hoitoa valt.maist. Krista Kiurun, SDP, kanssa., joka jakeli mm. ylilääkäreille ja lääketieteen professoreille koronan hoitomääräyksiä.
Uusi STM: n kansliapäälikkö on eläinlääkäri, SDP.

Ehdottihan mm. presidentti koronaepidemian alussa asiantuntijoista koostuvan ns. nyrkin perustamista, mutta pääministeri Sanna Marin, SDP, perusti omista demarikavereista koostuvan hallintonyrkin.
Nyt sote tarvitsee 1500 milj.euroa lisärshoitusta soten hallinnonalalle ja hoitajille pakkotyölain.

Äänestä
  • Ehdottomasti 5. piikki sitä vanhentumisvaarassa olevaa ja sitten voikin ottaa sen uuden piikin, joka estää tartunnan.

    Äänestä

Suurin osa tietää.

Äänestä

Enkeliterapian ja yksisarvishoidon yhdistelmä on todella tehokas.

Äänestä
  • Tähän kannattaa liittää myös ripaus mäkikuismaa. Parantaa muuten hilseestä jalkahikeen ja siltä väliltä kaikki muutkin taudit.

    Psyykkiset sairaudet johtuvat kapitalistisesta riistosta ja psyykenhäiriöt poistuvt siirryttäessä riistottomaan yhteiskunnsllistettuun järjestelmään.

    Hankitut ominaisuudet periytyvät eli kasvattamalla sosialistinen sukupolvi ja karsimalla ei-sosialistiset ainekset saadaan edistyksellinen ajattelu periytymään koko seuraavalle sukupolvelle.

    Äänestä

Vai että oikein --riippumattomat lääkärit-- hah hah

Äänestä
  • Riiputetut hihhulit lähinnä.

    Äänestä

Uskomushoidokkien juttuja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Pelastetaan suomen lapset yjdistys ei ole riippumattomia lääkäreitä vaan hörhöyteen (uudet puolueet) taipuneita lähihoitajia, eläinlääkäreitä, luontoishoitajia, merkonomeja, lisäravintomyyjiä, joukossa jokunen lääkäri jonka työhuoneet on irtosanottu yksityisiltä lääkäriasemilta.

Saa nähdä kantaako kansanedustajaksi joidenkin teemat: rokotusvastaisuus, lihansyönti ja Marinin herjaaminen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu