Taitaa valta Brittein kuningashuoneessa vaihtua?

Elisabetille on kiidätetty lääkäri, ilmeisen vakavaa on tapahtumassa?
Onko pappi myös kutsuttu?
Entäs perilliset ja muu suku?
https://www.seiska.fi/Ulkomaat/Kuningatar-Elisabetin-terveydessa-dramaattinen-kaanne-laakari-kiidatettiin-linnaan/1177233
Seuraamme jännittyneitä tilanteen kehitystä.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ois kannatanut jäädä jo eläkkeelle ja päästää charles valtaa se joutuu kuitenkin nyt jo tehdä paljon kuningattaren hommia.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Elisabetille on kiidätetty lääkäri, ilmeisen vakavaa on tapahtumassa?
Onko pappi myös kutsuttu?
Entäs perilliset ja muu suku?
https://www.seiska.fi/Ulkomaat/Kuningatar-Elisabetin-terveydessa-dramaattinen-kaanne-laakari-kiidatettiin-linnaan/1177233
Seuraamme jännittyneitä tilanteen kehitystä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu