Sinä vaalea hiuksinen nainen, joka istuit siskosi ja seuralaistenne kanssa iltapalalla. Tultiin kaverin kanssa hampurilaisille viereenne.
Jäit mieleeni, syöttämäsi ranskalainen osui ja upposi. Toivottavasti kuulen sinusta vielä, jäi paljon sanottavaa sinulle.
Silja Serenade 10.9.2022
Anonyymi
4
117
Vastaukset
- Anonyymi
Kas kas! Ranskalaisen syöttö näemmä tehosi! Niin arvelinkin. Eiköhän me vielä törmäillä.
- Anonyymi
Mistäs tiedän, että olet hän?
Ja missäs me törmättäisiin? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mistäs tiedän, että olet hän?
Ja missäs me törmättäisiin?Tiedät sen sitten kun törmätään. Samassa paikassa, missä nähtiin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tiedät sen sitten kun törmätään. Samassa paikassa, missä nähtiin.
Aika vakuuttava.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi455663Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3205487Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934691Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos692521Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y92186Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva181958Sandels tölkin hinta nousi 1,29 eurosta 1,32 euroon
Mitähän järkeä valtiolla on verottaa tuotakin elintarviketta niin kovasti, että on järkevämpää käydä hakemassa ulkomailt541955Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu361894Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont341839Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi841762