Tanja minne hävisit??

Sä et sit tullukaan sinne minne sovittuun cityn 24.chatissa..hmm..:( :(
5518
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

eikä hävitä!

Äänestä

mihkäköhän mä oon luvannu tulla? Enkä mä sun kanssas halua mennä mihkään vaan yhden toisen kanssa tahtoisin kovastikin... tahtoispa se mua :)

Äänestä
  • ;))))?

    Äänestä

  • punatukkainen pitkätukka kirjoitti:

    ;))))?

    ei sillä ole pitkää tukkaa, niin et voi olla sinä :) kalju sillä oli kun mä sen näin, tai ei ihan, mut melkein :)

    Äänestä

  • nyt sentäs kirjoitti:

    ei sillä ole pitkää tukkaa, niin et voi olla sinä :) kalju sillä oli kun mä sen näin, tai ei ihan, mut melkein :)

    wwwwaaauuuuuuuuuuuuu!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


AP :) kirjoitti:

Sä et sit tullukaan sinne minne sovittuun cityn 24.chatissa..hmm..:( :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu