Mitä maksaa?

Siis paljonko maksaa esim. kuukaudeksi ehkäisylaastarit? Onko näppäriä käyttää vai hankalia? Entä sivuvaikutuksia???
2331
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

löytyvät os. www.yliopistonapteekki.fi ja sivuvaikutukset ym. ovat aina tapauskohtaisia.

Äänestä

jotain 14 egee..kk.den annos.eilen just kyselin apteekista että tulisko halvemmaksi ostaa isompi annos kerralla niin siinä säästäs vain kolme egee..ja minä en viel uskaltanut ostaa enempää kun en tiiä viel tuleeko mulle näistä jotain oireita niin kuin pillereistä tuli. mut nyt oon kaks viikkoo käyttäny ja olen ollut todella tyytyväinen:) ja on tosi helppo käyttää..vaikka aluksi saattaa tuntuu oudolle laastari jossain kohin ihoa:)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ehkäisylaastari kirjoitti:

Siis paljonko maksaa esim. kuukaudeksi ehkäisylaastarit? Onko näppäriä käyttää vai hankalia? Entä sivuvaikutuksia???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu