Satanisteja taas esitellään tv-ssä

kun tietää tämän mikä maailmassa on menossa niin on karmeaa katsella....
1070
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ette te vainoharhaiset mitään tiedä.

Äänestä
  • Nurnberg natseille...

    Äänestä

Liskoihmiset! Liskoihmiset!

Äänestä

Niin se on. Ja muutenkaan kukaan ei ole kiinnostunut heistä niin esittävät satanistia saadakseen edes jonkun huomion. Säälittäviä.

Äänestä

Mutta mullapa onkin foliohattu niin ei tunnu missään.

Äänestä
  • Foliohattu ei riitä enää mihinkään. Nykyään pitää käyttää kokovartalofoliota vuorokauden ympäri kaikkialla!

    5G-mastot levittävät homokaasua!

    Äänestä

Nykyään sitä saatananpalvojaa onneksi näytetään harvemmin. Lensi kuulemma sotaa johtamaan, Sotshiin, tai jonnekin piiloon.

Äänestä

Ymmärrä nyt, että valtavan enemmistön mielestä te kristofasistilahkolaiset ja saatananpalvojat olette ihan samaa hörhöporukkaa.

Äänestä

Eikö siinä laitteessa ole off nappulaa, jos psyyke ei kestä?

Äänestä

Dean Koontz in käsikirjoittaman elokuvan Odd Thomas voisi vaikka YLE uusia. Satanisteista valitettavasti tehdään vain vähän elokuvia nykyään ja isomman budjetin elokuvia ei juuri lainkaan. I Care a Lot kin tavallaan juuri siitä maailmasta kertoo, jossa huijataan ja hyväksikäytetään ilman tunnonvaivoja heikommassa asemassa olevia ja on siten satanistinenkin elokuva, mutta ei taida olla hollywood -tuotanto. Hyvin pinnalliseksi on mennyt hollywood elokuvissaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

kun tietää tämän mikä maailmassa on menossa niin on karmeaa katsella....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu