https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/d976d3a0-9143-4403-a678-53200c6d2cd5
Poreliuksella on parempi näin
Tuuve Porelius vaihtanut tyyliään mieheksi
16
70
Vastaukset
- Anonyymi
Apua, ei mulla muuta ….
- Anonyymi
Kyllä tuo on miehestä valovuoden päässä. Mustat ja pitkät kynnet. Homo mikä homo.
- Anonyymi
Onko tuo Pekan tuleva??
- Anonyymi
Tuure on mies, koska hänellä on penis ja pallit
Jokainen mies saa pukeutua miten itse haluaa ja millaiset hiukset itse haluaa.
homokiekkoilijat niitä NEITEJÄ ON! - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuure on mies, koska hänellä on penis ja pallit
Jokainen mies saa pukeutua miten itse haluaa ja millaiset hiukset itse haluaa.
homokiekkoilijat niitä NEITEJÄ ON!Tuuve on nainen kun siltä on poistettu miesten kalut.
- Anonyymi
Melkoinen neiti tuo T-Bo
- Anonyymi
Onko sillä joku hormoonihäiriö kun näyttää ihan 10 vuotiaalta?
- Anonyymi
Hiukan on miehen näköinen, mutta miehimys tuo bimbo on.
- Anonyymi
Nyt teit kyllä pilkkaa miehestä. Se on kunnianloukkaus miestä kohtaan jos Toovea verrataan mieheen.
- Anonyymi
Ei mielikuvitus riitä tajuamaan, miten outoja mielisairauksia ihmiskunnassa onkaan.
- Anonyymi
Stana, peljästyin. Kauhea mullisonni, oikea styranki, hirmuinen Hunksi.
- Anonyymi
Nuorten teinien rytkyt päällä naurettavalla b-rapun poraajalla.
- Anonyymi
Hanuri Tuuve on teinien vaatekaukassa käynyt ostoksilla.
- Anonyymi
Yhä homo, so siis who cares
- Anonyymi
Lapsellinen hanurihinkkaaja.
- Anonyymi
Siis tämä suomi on sellainen hölmölä että toista saa hakea! Täällä nostetaan joku pikku homo "nevöhöö" pelle joksikin uutisoinnin arvoiseksi. Huhhuh! Nyt jotain rajaa joukopoukot!
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p586652Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3485733Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1715355Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1505133Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil204380Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite463065Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema202866Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill282677Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32648- 792306