Mieltä osoittava nainen kuoli poliisin käsiin!
Mitä Iranissa tapahtuu.
13
119
Vastaukset
- Anonyymi
Polttavatko fasistinatsirasisti islamfoobikko naiset siellä huivejaan…?
- Anonyymi
Ilmeisesti Tanskan Rasmus on siellä polttamassa….
- Anonyymi
Kyllä.
- Anonyymi
Kuinka naiset voivat vastustaa Iranissa huivin käyttöä, kun eihän kukaan Suomessakaan tee niin?
- Anonyymi
Iranissa naiset eivät kuulemma suostu pysymään aisoissa ja käyttämään huivia, kaapua, burkaa…jne, ovat siis islamfoobikoita kaikki tyyni….
- Anonyymi
Suomen virallinen kanta tapahtuneeseen: "Ok, asia ei kuulu meille. Iran on suvereeni valtio."
😂- Anonyymi
Aivan iran on suvereeni valtio.Myös Venäjä on suvereeni valtio siksi ei viisumeiden antamista saa lopettaa! Kysykää vaikka vanhalta Erkiltä.
- Anonyymi
Sovitaanko, että maat, joissa tapahtuu ihmisoikeuksien rikkomisia, menettävät suvereniteettinsa? Jonkun pitää aina voida puuttua niihin. (Joopa joo, sitten kun lehmät lentää...)
- Anonyymi
Iran on Putinin ystävyys-valtio. Sielläkin ihmiset voivat kuolla vankilassa, kuten Magnitski Venäjällä.
- Anonyymi
Siksi naisilla eikä kellään muullakaan ole oikeutta islamofobisesti vastustaa huivi, nigabi, burkha, kaapu..jne pakkoa.
- Anonyymi
Mitä ne naiset vastustaa Iranissa?
- Anonyymi
Jotkut herää oivaltamaan että imaamit johtaa ihmisiä helvettiin eikä paratiisiin.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää362141Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten591955Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211900HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363771622Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031621Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241444Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821072Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53947- 73875
- 27869