Voisiko joku selittää selvästi mitä korni tarkoittaa? Mulla on jonkinlainen käsitys siitä, mutta en voi käyttää sitä sanaa kun en täysin tiedä mitä se meinaa. Aika noloa ku pitää kysyä mutta sit ku joku tän selvittää oon yhtä asiaa viisaampi.
Mitä korni tarkoittaa?
11
5875
Vastaukset
- seurannut
kun se pohjimmiltaan haluaisi uskoa ja luottaa nettimiesten sille kertomat jutut..
- apuu...
kö?
- Tiina97v
apuu... kirjoitti:
kö?
helvata voisi olla synonyymi meidän tanhutytölle. Olen sanonut sille ,että vähemmän silität ja uskot kaikenmaailman jutun pyörittäjiä. Mutta tanhutyttö vaan hymyilee ja sanoo ,että sen mielestä nettimiehet on kivoja ,herkkiä ja fiksuja. Pitäis vissiin ampua alas muutamat kristallit ,että järkiintyis likka. Se on aina ollut semmonen "HÖRHÖ" maahiset ,röllit ja systeemit..no olkoon..Kunhan kukaan ei olisi sille paha..
- paukkujyvä
maissintähkä, herkku, nam!
- Hankimoottori.
Mauton,tyylitön,tylsä,tyhmä,typerä.
Sit oli vielä banaali,mut pitäs kattoo
vielä erikseen.
Lunttasin sivistyssanakirjasta. - miks..!!!
On pakko muyntää et en tiiä vieläkää mitä KORNI tarkottaa...;.(
- eiks se riipu...
ruokavaliosta vaiko mistä.
pesetkö muuten alapääsi huolellisesti joka paikasta????? - Kornisi
Jos kor on minun niin se on korni, jos kor on taas sinun se on korsi, ymmärsitkö.
Jos korni vastaukseni vaivaa sinua niin ajattele, että se voi olla ainoa oljen korsi oppia tuntemaan minut. Muura haiset pinoavat kortensa kekoon, millä taas ei ole mitään tekemistä korniuden kanssa. - Anonyymi
Kornii
- Anonyymi
Korn niinkuin corn, maissintähkä.
Kornia ruokaa, syön mieluummin grillatun makkaran.
🤔😄 - Anonyymi
korni tarkoittaa maissia
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723063
- 552725
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322335- 792188
- 952006
- 571939
- 121586
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171537Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301380Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?301351