onko joku tilannut tuolta. Onko ok pulju?
kondomiverkkokauppa.fi kokemuksia
6
2270
Vastaukset
- Anonyymi
On ihan hyvä kauppa. Hyvä valikoima kondomeja. Saisi olla liukkareita enemmän valikoimassa, mutta muuten hyvä suomalainen verkkokauppa. Ei valittamista.
- Anonyymi
Hyvin toimii. Suosittelen.
t. Iso Jorma - Anonyymi
On hyvä. Löytyy Xl kumeja yms.
- Anonyymi
Olen tilannut ja nopeasti tuli paketti. Taisi mennä alle 2 vuorokautta. Hyviä kondomeja ja päivämäärät oli juuri niin kuin verkkosivuilla luki (kannattaa siis tarkistaa tuo, jos tilaat isomman määrän tai paketin kondomeja). Firma on Suomalainen.
- Anonyymi
On ihan legitti kauppa. Kaikki meni ok.
- Anonyymi
Olen tilannut useammankin kerran. Tamperelainen mies pyörittää tätä firmaa toiminimellä. Toimitus oli nopea. Muutama päivä meni. Sain myös nopeasti vastauksia kun kysyin muutamasta tuotteesta sähköpostitse.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1212306
Teemu Keskisarja (ps) loisti- ja hurmasi MTV:n tentissä.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/kommentti-keskisarja-sekoitti-pakan-suomiareenan-puheenjohtajatentissa/9180380 Kuten4252170Sinun ja kaipaamasi törmääminen
Missä sinä haluaisit sen satunnaisen kohtaamisen mieluiten tapahtuvan?971186Ammuskelua Eliaksenkadulla
Mikä homma? Hirven metsästykseen vielä lähemäs 3kk. Oliko lie puuman metsästystä..?13975- 44804
Olen pahoillani jos kärsit.
Mutta meidän välejä ei voi korjata. Rakastin sua tiedoksi. Älä tee itelles mitään vaan hae apua.34800Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi109776Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!15774Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte166706Luvattiin työpaikka, mutta mitään ei kuulukaan
Kuinka yleistä tällainen on? Ehdin jo iloita työpaikasta, turhaan, kun mitään ei kuulukaan työnantajasta, joka ilmoitti32699