vaaleissa ulos kunnanvaltuutetun tehtävistä.
Diarra jo aika tiputtaa helsingin
Anonyymi-ap
25<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Näin on.
Mutta jos vielä pari sähköpyörää vielä Helkamalta saisi kiristettyä, kun on neekerin.
Niin Munkkiniemessä olisi mukava kuntopyöräillä siellä sun täällä.
Mitenpä aiot toteuttaa tuon tipauttamisen?
Diarra on koulupudokas, jolla ei ole mitään loppututkintoa. Pitääkö sellaisen toimia kaupunginvaltuuston puheenjohtajana Suomen pääkaupungissa?
Surullinen esimerkki positiivisesta syrjinnästä.
Se onkin meriitti vihreissä...
Vihreille kompetenssi on sivuseikka puhdasoppisuuden rinnalla. Näinden äänestäjät eivät ole kaiketi veronmaksajien elämää vilkaisseetkaan poliittisen, akateemisen tai taiteellisen torninsa huipulta, vaan keskittyvät kehumaan toinen toistaan.
Sitähän tyhmät äänestää, näkeehän sen jo juoposta narsistista.
Samoin kuin pääkaupunkimme Helsingin apulaispormestari demareista Nasima Razymaier, suoraan Afganistanista Moskovan suurähetystön kautta perheineen saapui Suomeen täysihoitoon yli neljännesvuosisata sitten ja vanhempansa (isänsä ex-Afganistanin suurlähettiläs) tarvitsevat edelleen kalliita tulkkipalveluita selvitäkseen ns arjestaan.
Demukka Nasima (ei mitään loppututkintoa yhtään mistään) ohitti jopa positiivisen syrjinnän seurauksena suomalaisen väitelleen tohtorinPilvi Torstin(sd).
Toimiihan eräs toinen koulupudokas (alkoholisoitunut sellainen) kansanedustajana ja europarlamentikkona.
Ollaan niin tasa-arvoisia,niin tasa-arvoisia. Kohta kai apinakin kelpaa puheenjohtajaksi.
Eivätkös koulut nykyään opetakin, että ihminen on vain yksi eliölaji, kädellinen, kehittynyt apina?
Kelpaa, kun kelpaa maan pm:kin
Stadista löytyy jo!
Milloin Hesan valtuustossa yli neljäsosa valtuutetuista on neekerikansoihin kuuluvia?
Neekkerit lepää helsiki helmoissa pahuuttaan.
Läskiripulilla on omassa ja kannattajiensa mielikuvituksessa pätevyys kaikkeen. Vaikka suomen presidenttinä ja pääministerinä toimimiseen yhtäaikaisesti. Todellisessa maailmassa hänellä ei ole varsinaista pätevyyttä yhtään mihinkään, mutta sehän ei mielitautia hidasta. USA:n riehunnoista mallia ottaneena vimma vain nousee käsittämättömille kierroksille. "Me ollaan rakennettu tää kaupunki, ja saadaan polttaa se maan tasalle jos halutaan".
Mitä olette niin tyhmiä, että äänestätte ääliöitä?
Vastenmielinen ruskea pulloposki.
Kiitos mainoksesta.
Tiedän miten ehdokkaita äänestetään sisään, mutta en, miten heitä äänestetään ulos?
Vaaleihin on vielä pitkä matka.
Diarra latinasta suomeksi on ripuli!
Juuri näin on.
NÄITTEN OMAVALTAINEN PELLEILY ON LOPUTTAVA.