Hyvä että ryssien suurlähetystön

eteen on maalattu Ukrainan värit.
Sinne pitäisi tuoda myös tankinromu jossa on ryssien z symboli, häviämisen merkiksi
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tekonen oli päässyt jo kansainväliseen jakeluunkin. Kahden toisilleen tuntemattoman miehen kansanäänestys herättää hilpeyttä.

Äänestä

Olen täysin samaa mieltä, Z-romu Tehtaankadulle.

Äänestä
  • Mieluusti niin että putki osottaa lähetystöä.

    Äänestä

Kuka on hävinnyt ja mitä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

eteen on maalattu Ukrainan värit.
Sinne pitäisi tuoda myös tankinromu jossa on ryssien z symboli, häviämisen merkiksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu