Sekin vähä mitä on, on keskinkertaista tai kehnoa.
Hienoa olla parisuhteessa hei !
Hienoa olla parisuhteessa hei !
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Älä valita, ei tämä viisi kertaa päivässä ole yhtään sen kadehdittavampaa!
samalta seisomalta ? ihan normijuttuja
Nousin juuri Barbaran päältä ja nyt savuille.
Barbaran päälle saat kavuta silloin kun itseä huvittaa, mutta nymfomaanin kanssa elävä ei saa itse päättää panemisistaan. On sitten muuten rankkaa. Nimimerkillä kokemusta on.
Meidän Esko asuu vieläkin vintissä ja ikää on 42 v. Tytöt ei kiinnosta, mutta kyllä seiskan tähtityttö sivu saa sp..ermat päälleen
Se on jo hyvä alku. T; Väinö 98 en kiirehtinyt minäkään.
Kannattaa erota. Olen ollut nyt pari vuotta sinkkumiehenä, ja seksiä on ollut tässä lyhyessä ajassa enemmän mitä 15-vuoden avioliiton aikana yhteensä. Ennen saattoi mennä kans kuukausia, väsynyttä hommaa, passiivis-aggressiivisen naisen kans. Nyt saa vaikka joka viikko, riippuen siitä kuinka paljon jaksaa tindereitä yms laulattaa. Tosin, välillä huvittaa tehdä muutakin. Erotkaa!
Vaimoas ei huvittanut, koska minä hoitelin hänet pari kertaa viikossa.
Pian äippä komentaa pojat nukkumaan.
On ankeaa voi voi
Jokainen on yksittäistapaus, ei voi yleistää. Minun kumppanini haluaa seksiä useita kertoja joka päivä. Välillä pitää ottaa salaa viagraa, mutta en valita.
Kumppanisi on mies ja sinä h..omo
Kas kun hänen gynegologinsa huomannut sitä? 🤔
Ei oo hääppööstä kikkelöörä koko aijjan. Uutisiakaan nähäny viiteen vuatehen.
Kun rakkaus kuolee ja yhteinen kemia, loppuu myös seksualisuus toista kohtaan.Jos sinä tyydyt kohtaloosi joskus, on sinun asia.Hänellä on sivusuhde!
sun pitää vähän treenata ettei olisi keskinkertaista tai kehnoa,,,vain tekemällä oppii
tv: mestari
Kun treffaat uuden naisen, niin heti pitää onnistua. Jos olet huono pano, niin ei tarvitse toista kertaa mennä. (Älä siis juo itseäsi känniin).
No tännekkö Lapuan sivuille lähdit tuota valittaan! Huoh!
Paas ny mielees tämä! Naiset ei tykkää minuuttimunista eikä ees kahden.Eikä sekää riitä että räpläät vaa ittees!!
Joo ei ne tykkää jos ryäkääsöö jo parralle.