Mitä teet jos olet vessassa kakalla ja huomaat että vessa paperi on loppu.
selitä nyt tarkkaa ja älä ole ujo.
Psykiatri
selitä nyt tarkkaa ja älä ole ujo.
Psykiatri
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
ei kakkaa, en voi ainakaan kertoa siitä sinulle mitään.
Hymähdän ohimennen jonka jälkeen pyyhin suihkuverhoon niinkuin ennenkin.
Tais mennä sormipeliksi, taas on kynnen alukset
paskassa.
Suihkuverholla?! Sehän on muovia, eikä putsaa vaan levittää. Miltä sinusta tuntuu aina kävellä perse paskassa, ja kotona on suihkuverho ruskeana? Ja vielä neuvot muille tuollaista älyvapaata konstia! Minä käytän tuota "Pyyhkäse"-menetelmää.
Etkös ole kuullu pestävistä veskipapereista? Käytetyt paperit voi huuhtoo joko juoksevan raanan alla, tai sitte jos ostaa sitä kestävämpää niin ne voi pestä pesukoneessa 40 asteessa ilman linkousta! Patterille veskii kuivuun, niin on aina lähettyvillä..!
Niitä voi pestä jonkun kerran varmaan kestää noin kuusi pesua sit ne alkaa olla jo huonokuntoisia ja hajoo.
Niitä voi käyttää märkänäkin ettei tarvi oottaa kuvumista! Kätevää..!
kierrätyshän on nyt in...!
..sanomalehtia ja otan iisisti..
Siis pyyhkäset sormella vaon puhtaaksi, mutta et likaa vieressäsi olevaa suihkuverhoa, kuten tuo yksi tumpelo aiemmin, vaan käsiin käytetään käsipyyhettä, ja sitten peset kädet puhtaaksi saippualla.