Sanna Marin pitkän illan jälkeen Brysselissä

Sanna Marin pitkän illan jälkeen Brysselissä: jauhokansa kokoontui, oli kivaa!
356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Joo, leipojat kokoontuivat ja syntyi tiikerikakku illanistujaisiin.

Äänestä

Kyllä Persun maalittamisella ei ole rajoja. Kun Perusta kuoriutuu kokopäivähullu, niin joka päivä täytyy kirjoitella ties mitä idioottia. Ihan ihmetyttää, miksi joku näitä häiriköitä kehtaa kannattaa.

Äänestä

Onko tuo tosi????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sanna Marin pitkän illan jälkeen Brysselissä: jauhokansa kokoontui, oli kivaa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu