velkaantuuko assjoki vielä

kasvaako velka? ainakin muutama vuosi sitten velkaa oli yli 400 miljoonaa euroa
kuinkahan nyt on kunnan velkatilanne
1104
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

taitaa kaupunki mennä konkurssiin ja se o loppu sitten ,,assjoki pilkotaan 5-6 eri osaan ja ympäristökunnille jaetaan osat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kasvaako velka? ainakin muutama vuosi sitten velkaa oli yli 400 miljoonaa euroa
kuinkahan nyt on kunnan velkatilanne

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu