Sähkökiima meni jo

Nettiautossa myynnissä Tesla 3:a 643kpl, Saksan KOKOISESSA MAASSA n 1200kpl.

Kauppiaille ja jobbareille onnea valitsemallanne tiellä sähkövispiläkaupoissa!
277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Myynnissä joo mutta mietippä monta on myyty? Ja myydään jatkuvasti. Uusia tulee sinne koko aika ja kanta silti tiellä lisääntyy

Äänestä
  • Model 3 tuodaan koska se myy. Myyntiaika yli 50 autolle erittäin lyhyt edelleen. Niitä pitääkin olla paljon myynnissä sillä koko ajan ostetaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nettiautossa myynnissä Tesla 3:a 643kpl, Saksan KOKOISESSA MAASSA n 1200kpl.

Kauppiaille ja jobbareille onnea valitsemallanne tiellä sähkövispiläkaupoissa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu