Bittiavaruuteen hävisi

kuva, missä Marin istui stringit jalassa sängyn reunalla laittamassa vaatteita päälleen,ilmeisesti jossain hotellissa. Nyt kuvaa ei löydy enää mistään.
Alkaa olla Pohjois-Korean meininki täällä sensuurissa.
664
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Älä höpsi.

Äänestä

Mutta purran stringikuva löytyy, purrahan myy paskaisia stringejään persumiehille.

Äänestä

Minäki sai 20 kilon lohen, oli kuvat ja videot todisteena. Mutku bittiavaruus nii kukaan ei usko.

Äänestä

Eikös julkisen sanan neuvosto kieltänyt Sannaa levittämästä siveettömiä kuvia?

Äänestä

Näkyikö reikä?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kuva, missä Marin istui stringit jalassa sängyn reunalla laittamassa vaatteita päälleen,ilmeisesti jossain hotellissa. Nyt kuvaa ei löydy enää mistään.
Alkaa olla Pohjois-Korean meininki täällä sensuurissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu