Silmät vuotaa ? vettä

Mistä johtuvia. Kestänyt jo 4 vuotta ainakin yötäpäivää
3197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Konitohtori sanoisi että itket.

Äänestä

et ole ainoa. Eräällä toisella oli sama vaiva jos saisit hänestä vertaistukea.

Äänestä
  • Oliko tuota Veikkauksen tukemaa diabetes vertaistukiryhmiä laajennettu koskemaan myös rajusti kasvanutta potilasvahinko uhrien vertaistuki pataljoonien joukkokokoontumisiin ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mistä johtuvia. Kestänyt jo 4 vuotta ainakin yötäpäivää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu