Onko miestisseillekin muka olemassa omat liivinsä?
No aika noloa semmoisten käyttäminen kuitenkin olisi.
Kitaristi Emppu ei omista eikä käytä rintaliivejä
20
88
Vastaukset
- Anonyymi
No eipä tuolla ole tarvettakaan.
- Anonyymi
Korkokengät hän tarvitsisi.
- Anonyymi
Muunsukupuolinen?
- Anonyymi
Tavan jampalta se vaikuttaa. Pitkä tukka on tietysti tyttömäinen.
- Anonyymi
Niin pienet pitää olla vapaana
- Anonyymi
Eihän sillä edes ole mitä niihin laittaakaan. Täysin lauta.
- Anonyymi
Miehillä on rintalihakset, eikä ne roiku hallitsemattomasti tukea tarviten.
- Anonyymi
Miksi kidassa on risti? Joku syntymämerkki?
- Anonyymi
Onko kilttiin pukeuduttaessa käytettävä alushousuja?
- Anonyymi
Noi Empun hampaat, eli lähinä ikenet on karmeen näköiset.
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/4ba78089-47ee-4ae4-819c-b286d96d4c70#gallery
Tuo kun tulis viereen sänkyyn, niin poistusin toiselta puolen sänkyöä karkuun. - Anonyymi
Ne on tiellä vaan soitellessa. ESP tekee muuten Empulle omia kustomoituja kitaroita.
https://i193.photobucket.com/albums/z280/guitarsatbmusic/esp/emppu_vuorinen_ev-3_imaginaerum/ev-3_imaginaerum_1.jpg - Anonyymi
Eikö tuo otus ollut ennen Eemeli?
- Anonyymi
Ei kukaan tarvitse tissiliivejä syntyessään.
- Anonyymi
Säästöä se on pienikin säästö.
- Anonyymi
Turhan materian kerääminen on sairasta.
- Anonyymi
Aika lailla kaikki materia tässä maailmassa on tarpeellista materiaa. Kannattaa siksi kerätä tarvittava määrä tarpeellisia esineitä omaan käyttöönsä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aika lailla kaikki materia tässä maailmassa on tarpeellista materiaa. Kannattaa siksi kerätä tarvittava määrä tarpeellisia esineitä omaan käyttöönsä.
Myös antimateria on huomioitava.
- Anonyymi
Kiinnostaa kuin kilo kiviä.
- Anonyymi
Ei osaa tillittämällä soittaa. Van Hallenin Edihän sen lanseerasi.
- Anonyymi
Vai että tillittämällä :D Pitääks olla nopee, ett on hyvä? Usein naiset on vähän erimieltä asiasta… Eihän Eddiekään oikein klaarannut Beat it -kappaleen sooloa, kun meni vähän ”vaikeasta” sävellajista es-vireiselle alunperin. No onneks komppiryhmä pystyi helposti transponoimaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.587857Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m675941Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,725446Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot515323Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1094657Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1102379Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e41261Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol51213Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa401067Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko471042