Suomen suurimmat rikolliset juhlii pressanlinnassa? Otetaan itsenäisyys takaisin Suomelle 6.12- nyt

Anonyymi-ap

koko kansa pressanlinnalle vaatimaan? Jokaisen on nyt päätettävä aiotko sallia saman menon vai lopetetaanko riisto-yhteiskunta ja fasismi suomessa nyt?

Kansa EU-köyhyydessä jo yli 20 vuotta- RIKKAAT RIKASTUU...

36

598

    Vastaukset 36

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      EU-liittyminen OLI PERUSTUSLAIN VASTAINEN KuTEN MYÖS EURO

    • Anonyymi

      Luuletko ettei Venäjällä rikkaat rikastu? Ihan samalla tavalla kuin täälläkin,tiedoksi vain. Rikkaat rikastuu kaikissa rahatalouksissa ,halusit sinä tai et.

      • Anonyymi

        rikollinen fasistivalta suomesta siperiaan


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        rikollinen fasistivalta suomesta siperiaan

        Kauhugalleria koolla


      • Anonyymi

        Olet täysin oikeassa. Miten tämä asia saataisiin massan päähän?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        rikollinen fasistivalta suomesta siperiaan

        Kannatan. Kaikki tavallisen kansan kampittajat, sinne vaan. Täällä ei tarvita!


    • Anonyymi

      Nauhoittakaa ja painakaa mieleen kaikki hyväveljien naamat. Siinä on suomen tuhoajat.

    • Anonyymi

      Punaisen maton tapahtuma 🤔🍊
      Jokos olette lukeneet mitä 1. Twitter FILES sisältää? Toinen tulee tänään.

    • Anonyymi

      Katsokaa utube gangstalkking ja elektroninen häirintä R.L, niin näette mitä vapaamuurari,kokoomus pollari tässä maassa touhuaa.

      • Anonyymi

    • Anonyymi

      Mitä me mennään sinne vaatimaan? Vaadittaisko tämän foorumin sulkemista kun kaikki vähäjärkiset täällä möykkää ilman järjen häivää niin kuin tämäkin ketju sen osoittaa?

      • Anonyymi

        SKE - Suomen kansa ensin Kavonius Ano turtiainen VKK Totuuspuolue KTP STP SKP Vapaudenliitto-

        kansa.


      • Anonyymi

        Oikeudenmukaisuutta vaaditaan ja reiluutta. Oman kansakunnan edun mukaisia päätöksien tekijöitä, ei oman edun kahmijoita.


    • Anonyymi

      Suomalaisista ei ole barrikadeille. Tämä kana nöyristelee hamaan loppuunsa asti. Ainakin liian moni.

      • Anonyymi

        nyt alkaa tapahtua.

        maailmantilanne on sellanen että suomea ei kohta enää ole jos kokoomus saa jatkaa suomentuho-politiikkaansa.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        nyt alkaa tapahtua.

        maailmantilanne on sellanen että suomea ei kohta enää ole jos kokoomus saa jatkaa suomentuho-politiikkaansa.

        Kannattaa näyttää mielipiteensä mielenosoituksissa.


    • Anonyymi

      Maailma on vapautumassa kuitenkin pian- tää pankkifasistinen länsi on lopuillaan

    • Anonyymi

      Rokotevastaiset isänmaalliset Golden Shower juhlat

      https://youtu.be/TunO5vCJdT8

      Rokotevastaiset Golden Shower juhlat Helsingissä heti EU-vastaisen mielenosoituksen jälkeen 6.12.

      Tervetulloa rokottamattomat isänmaalliset!

      • Anonyymi

        Ota itse kusisuihkuja!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ota itse kusisuihkuja!

        goldeni shower- kultainen siuhku-

        opettele suomee ,-

        PLiiS !!!

        jooko


    • Anonyymi

      Jääkärin marssihan se soi pressan linnassa ihan virallisena umerona..

    • Anonyymi

      jos nyt enää suomea on tuolloin 6.12-

      maailma on muutoksessa koko ajan.

      eliittisatanistien maailmanvalta on lopuillaan.

    • Anonyymi

      Sisäministeri Krista Mikkonen (vihr) puolustaa lähiöissä väkivaltaisesti käyttäytyviä ja törkeisiin rikoksiin syyllistyneitä nuorisojengejä. Näistä jengeistä on valtaosa ulkomaalaistaustaisia. Kokonaisuudessaan tähän toimintaan hän antoi arvion, että näitä nuorisorikollisia olisi noin 100 - 200. Eli Mikkonen ei edes tiedä, minkä suuruista joukkoa puolustaa! Hän ylen suorassa lähetyksessä oli juuri niin kyvytön suomalaisten turvallisuuden takaaviin ratkaisuihin. Ei mitään konkreettista, vain ympäripyöreätä höpinää. Tämä höpinä oli jatkumoa muissakin turvallisuudellemme tärkeissä asioissa, mitkä hän vain vaikenemalla sivuuttaa. Aivan käsittämätöntä on hänen kyvyttömyys ja päätöksiä pakoileva linjansa esimerkiksi venäläisiä droonin lennättäjiä kohtaan. Tai reagoimattomuus ja sinisilmäisyys venäläisten muilla tavoin tunkeutumiseen demokraattiseen yhteiskuntaamme. Norjalaiset ovat jo ottaneet näitä venäläisiä kiinni ja tuominneet näille strategisia kohteita kuvaaville venäläisille vankeustuomioita! Mikkosen johtamana ei Suomessa ole saatu edes yhtä strategisia kohteitamme droonein kuvaavaa venäläiskriminaalia kiinni! Sisäministeri Krista Mikkonen ei kykene hoitamaan vastuitaan suomalaisia kohtaan.
      Krista Mikkonen on myös huolehtinut venäläisten opiskelijoiden koulutuksesta suomalaisten verovaroin!
      Perunat ovat näköjään itänaapurilta lopussa, kun käyvät rajan läheisyydessä olevissa kaupungeissamme kauppareissuilla. Tämän ovat mahdollistaneet sisäministeri Krista Mikkonen ja ulkoministeri Pekka Haaviston (vihr.) radikaalein rajoituksin. Ei taida 5000 aivopestyä venäläistä rajanylittäjää vuorokaudessa riittää? Huh huh, tämä kaksikko on tosiaan vahingollinen ja turvallisuusriski Suomelle ja suomalaisille. On tosiaan alle arvostelun menevää pöyristyttävää tyrimistä. Onneksi vaalit ovat ovella ja pääsemme eroon näistä veronmaksajien varojen haaskaajista ja ihmisiä myrkyttävälle putinille suosiollisesta vasemmistohallituksesta vasemmistoliittoineen ja vihreineen.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      RKP-vapaamuurarien johtama salaseura Helsinki valtion elätti eliitti rosvoo Suomen rahat

      Tuo valtion elätti-eliitti rosvoo maamme, jakaa rahat ulkkomaille ja kavereilleen,- tuhoaa SUOMEN KANSAA- suomnalaisia, mm. maahanmuuton avulla.

      Lahtariperinne-puolueena RKP myös loi rasismin eli persu-puolueen , jne.Helsingin johtavat fasistit tuomitaan ihmisoikeus- ja natsirikoksista giljotiiniin uudessa Nurnbergissä?

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17655950/suomen-suurimmat-rikolliset--juhlii-pressanlinnassa-otetaan-itsenaisyys-takaisin-suomelle-6-12--nyt

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17885049/valtion-tehtava-on-turvata-kaikkien-kansalaisten-hyvinvointi---eika-kerata-rahaa-vain-rikkaille

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17120834/kokoomus-on-maailmanhistorian-kaikkien-aikojen-epaisanmaallisin-puolue

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/15010618/sauli-niinisto-salaseurassa-jasenena

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17915434/emsuomiem-oli-perusteiltaan-t

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17894126/nyt-on-oikea-aika-heittaa--kokoomus--pois-politiikasta--kuten-islanti--teki-ja-vaurastui-heti

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/18030812/suomi-lahetti-elakelaisilta-pois-otettavan-miljardin-ukrainan-korruptiopesaan

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/2698978/paljastin-taalla-fasistin

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/2262083/onko-sauli-niinisto-vapaamuurari

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17493133/hyvaveliverkostot--ja-korruptio

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/14999715/sinisilmainen-lammaskansa

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/18590948/olisiko-aika-puhdistaa-suomen-hallitus-fasisteista-ja-vapauttaa-suomen-kansa--ehka-putinin-tukemana

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17710539/en-ole-turvassa-suomessa

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tässä ovat Elämäni biisi vieraat lauantai 19.9. - Yksi vieras on kohuttu TTK-juontajaehdokas

      Elämäni biisi vieraslista on harvinaisen mielenkiintoinen lauantaina. Mukana myös kohuttu TTK-juontajaehdokas, josta ei
      Tv-sarjat
      20
      1334
    2. Mies joka on oikeasti kiinnostunut

      Ja näkee sut pitkäaikaisena kumppanina, siirtää vaikka vuoria selvittääkseen asiat eikä ota pienintäkään riskiä menettää
      Ikävä
      133
      1231
    3. 64
      1220
    4. Mikä sun salaisuus on,kun näytät niin nuorelta..

      Vaikka oot jo noin vanha!?
      Ikävä
      108
      1205
    5. Kunnanhallitus

      Miten käy täällä vuosia tuomioita jakaneelle valittajalle, hovioikeus hylännyt kaikki syytteet.
      Puolanka
      67
      1049
    6. Onko nyt kaikki asiat käyty läpi?

      Mun mielestä on👍
      Ikävä
      109
      999
    7. Rauha, sopiiko

      Ei häiritä enää toisiamme. Annetaan molemmille rauha unohtaa, pyydän tätä todella. Kiitos. Miehelle.
      Ikävä
      94
      957
    8. Miesten (epä)viehättävyydestä kysymys

      Mieltä askarruttava asia, liki dilemma. Palstallahan jotkut miesoletetut usein toteavat, että kaikki naiset tavoittelev
      Sinkut
      182
      923
    9. Minkä kappaleen

      haluaisit soivan, kun astellaan alttarille?
      Ikävä
      84
      847
    10. MiltäKaivattusi

      Näyttää? !
      Ikävä
      43
      824
    11. Ei siitä pääse yli, eikä ympäri!

      Pakko se on myöntää ja tunnustaa. Olisin halunnut p*nna sinua sydämeni kyllyydestä. Itseäni vanhemmalle naiselle
      Ikävä
      66
      791
    12. Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi

      Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....
      Ikävä
      50
      676
    13. Vieläkö tykkäät

      Minusta niin paljon että olisit valmis?
      Ikävä
      43
      656
    14. Tykkäätkö minusta

      Mies vai et? -nainen
      Ikävä
      58
      653
    15. Mitä meidän välillämme

      On käynyt näiden vuosien aikana?
      Ikävä
      70
      636
    16. Olit hyödytön.

      Mulle hyödytön..
      Ikävä
      98
      628
    17. Humppila korvasi johtajia tekoälyllä

      https://yle.fi/a/74-20215155 Humppilassa on lakkautettu teknisen ja hallintojohtajan virat. Säästöä tuli hetkessä 150
      Maailman menoa
      87
      618
    18. Perhoseni (miehelle)

      Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r
      Ikävä
      123
      582
    19. Olen tavattavissa

      tänään klo 17-02 siinä ravintolassa. Tulethan sinäkin?
      Ikävä
      52
      564
    20. Kumpi tästä nyt

      Teki niin vaikeaa?
      Ikävä
      60
      544
    Aihe