Minusta on tulossa Sanna Marin fani

Aikaa myöten olen alkanut todella pitämään Sannasta vaikka alussa epäilinkin hänen pätevyyttään pääministerin virkaan. Sanna on osoittautunut tulisieluiseksi taistelijaksi joka pitää hallituksen koossa vaikka mitä tulisi eteen.

Sanna on alusta alkaen tehnyt selväksi että hän ei arvosta kaltaisiani boomeri setämiehiä mutta olen varma että häneltä puuttuu vain kokemusta kunnon karismaattisista herrasmiehistä jotka eivät heti käpälöi ja veistä kaksimielisiä vitsejä. Olen varma että Sannalla ja minulla menisi todella lujaa yhteisten harrastusten merkeissä joistä hän on avautunut viime kesäisten kohujen jälkeen. Nähtyäni seuraavan videon olen alkanut uneksia yhteisistä harrastuksista Sannan kanssa. Itselleni toki riittää hyvät sikarit ja laatu whiskit ja konjakit mutta olen varma että pääsisimme samalle taajuudelle omilla keinoillamme.

Kas tässä tuo video joka sai minut lähes polvilleen ja vakuuttuneeksi Sannan ainutkertaisesta luonteesta ja sopivuudesta sielunkumppanikseni: https://www.youtube.com/watch?v=d4iBfqyqSNw

2

156

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      mieluummin jutta urpilainen jos on pakko olla sossu

      • Anonyymi

        🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

        🍒 ­­­N­y­­­m­­­f­­­o­­­m­­a­­a­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#176572743

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      79
      4578
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      109
      3813
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      160
      3566
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      51
      2030
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      71
      1928
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      89
      1259
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      128
      1088
    8. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      138
      1024
    9. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      57
      953
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      27
      872
    Aihe