siinä kun kuvasivat lärviä läheltä on se aika pahasti rupsahtanut, kyllä olis huumetestit enemmän ku paikallaan.
Ohisalon rasvanaama on ykkösellä astudiossa
Anonyymi-ap
25<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 25
Vanhimmat
Onko sillä fritsu kaulassa, toivottavasti olis syöpä.
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17662154u
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Mäkynen ja Ohisalo ovat 2 x nolla. Ihan pihalla kun Purra ja Essayuh jauhottavat nuo kaksi typerystä.
Ohisalo ei ymmärrä yhtään mitään tavallisen suomalaisen ihmisen talouden tilanteesta. Elää vain EU:n ilmastohömpan tahtiin
Luulin että Halloween oli jo mutta sitten näin ohivuodon...
Mitähän sieniä tuo on syönyt.
Se on alkanu käyttämään löysiä paitoja ku tissit riippuu vyötäröllä.
Jäi raskauskilot päälle.
Joo se Vihreiden ylistämä kasvisruoka on tarkoitettu taviksille puoluejohto suosii todellisuudessa sisäfileitä.
Mitäköhän liisteriä noista tulee jos yrittää imettää?
Kauramaitoa?
Liha EU lihota. Etkö tiedä?
Miksi saa olla vapaalla jalalla? Suomi on noiden hokeman mukaan oikeusvaltio, ei han siltä vaikuta.
Lopeta!
Kohta kuule maksellaan kampaajaa, maskeeraajaa, vaatettajaa...tonnit ei ookku näyttää.
Helpompi olis filtterillä silotella. Vinkkaappa medialle, filtteriä kehiin.
Li Andersson kanssa rupsahtanut ministerinä ollessaan.
Mäkynen eikä Ohisalo ollut valmis leikkaamaan avustajalaumoistaan, kun kuuntelee noiden selittyksiä niin kertovat hövelisti mitä seuraavan hallituksen pitää tehdä.
Eduskunnan kyselytunnilla tiukkaavat miksi oppositio ei esittänyt ratkaisua, miksi edellinen hallitus ei hoitanut asiaa ym.
Kun nykyhallitus aloitti avustajalaumoja perusteltiin EU:n puheenjohtajuudella ja koska haluavat valmistella lakialoitteet huolella, nyt sitten eivät ehdi tuoda niitä eduskuntaan.
Avustajaksi palkattiin pudonneita kansanedustajia.
HÄN ON KOMMUNISTI
Kommunisteille ja sosialisteille Ei ole tilaa missään maassa maailmassa. Eikä homo ja trans agendalle. Satanistiset asiat kielletään. Pedofiileillä ei ole tilaa missään.
Ohisalo ei kyllä sanonut yhtään järjen sanaa, onnetonta löpinää
Miten se on jotenkin taantunut tuossa virassa, ainut mikä sille on tärkeä niin kuulakärkikynä, sitä se pyörittelee sormissaan joka paikassa.
Iljettävä habitus totta tosiaan
Onhan se vähän noloa, jos ministeri ei itsekään tajua mitä puhuu.
Täysin ulkona.
Tälläisetkö meillä todella on päättämässä.Ei ihme että ollaan täysin kuralla kun väki on ulalla.
Essayja puhuu asiaa niinkuin aikuinen A-tookissa.Purra tosiasioita kertoen on punainen vaate demareille ja vihreille.Ohisalolle tuossakin "keskustelussa".Sari kuuntelee posket punaisena ja koettaa kääntää asiaan.Juontaja virnuilee.
tätäkö tää on.
Joko on kehitetty sellainen laajakulmalinssi että anon tai bätmänin saisi kokovartalo (tirsk) kuvaan?