Tampereen Ratinan parkkihalli suuri vitsi...

Eikö edes parkkihallia osata enää rakentaa kunnollisella poistumistiellä?Onneksi pääsen täältä matukaupungista muuttamaan tammikuun alussa pois.Surkea kylä ja raitsikan tulon jälkeen meni vielä huonommaksi.
2198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vihaan parkkihalleja.

Äänestä

Se taitaa olla samanlainen labyrintti kuin kakasataman ostokeskus Redin parkkihalli jossa pitäisi lukea, että " ei ensikertalaisille". Samanlainen labyrintti on koko kauppakeskus johon ei tee mieli mennä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eikö edes parkkihallia osata enää rakentaa kunnollisella poistumistiellä?Onneksi pääsen täältä matukaupungista muuttamaan tammikuun alussa pois.Surkea kylä ja raitsikan tulon jälkeen meni vielä huonommaksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu