Jos korona ei parane

Siihen kai kuolee.
6207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Et ole varma asiasta.

Äänestä

Korona voi koteloitua ihon alle pitkäksikin aikaa, kunnes iskee rajusti.

Äänestä

Joo koronan piti olla niin tappavatauti että kaikki kuolee,sai nauraa kun luki juttuja

Äänestä
  • Mä totesin sen itelläni viime viikolla keskiviikon ja torstain välisenä yönä, mutta nyt oon aika hyvässä kunnossa.

    Äänestä

Tuttuni on rokotettu .Alle 60v. Työ elämä ja riski ryhmään kuluvana. Korona oli joitain vikkoja sitten .elossa on! Mut kipeä on ollut 3kk.Kume flunssaa.Saanut flunssapiikinkin. Kun palaa töihin terveenä,kipeänä 2-3 päivän päästä.Flunssa,kuume. testit osoitaa lääkärissä ei koronaa,vain 1 kerran tuon 3kk ajan koronaa..Pääkaupunki seutu on nimellä flunssa paljon liikkeillä kuitenkin.Nilläkin jotka saanet flunssa piikin ja saativilla olevat korona rokoteet.

Äänestä

80v äitini ei ole ottanut 20v jäykkäkouristuksen jälkeen mitään myrkkyjä. Täysin terve median nostattamaa verenpainetta mukaan laskematta.
Itsellänikään ei ole lenssuja tai mitään ollut. Seuraan jalanjäljissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Siihen kai kuolee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu