joutui Ikeassa käyttämään itsepalvelukassaan...-ja sehän on kauheeta , kuten Enska sanoi ennenvanhaan! https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/b7a3eec7-d123-4ddd-b50c-9e8d61a6983c
Ei oo rikkailla helppoo! Selänteen muija
Anonyymi-ap
676
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Se on aivan # HIRVITTÄVÄÄ #
Nyt pitää saada * kriisiapuuu *
Selänteen muija huutelee vain kun haluaa julkisuutta. Mutta kohtahan kesä koittaa ja tulevat Suomeen suurella äänellä ja saamme nauttia kuinka hyvin heillä menee. Kuvia ja toitotusta mitä tekevät. Pysyisivät siellä jenkeissä
Sirpa oli aikanaan sellainen "moneen menevä".... Liekö vieläkin. Termillä samat harrastukset. Koko touhu on kulissia, ollut sitä alusta alkaen.
Toisaalta ymmärrän häntä. Useimmat tuttavani vihaavat itsepalvelukassoja ja valitsee aina normaalin kassan. Itsekin menen aina normaalille kassalle jopa silloin kun kassalla on pitkä jono. Boikotoin itsepalvelukassoja.
Lisään… Voisin jopa sanoa, että itsepalvelukassat ovat helvetistä.
Oikeassahan Sirpa on. Miksi asiakkaan kuuluisi tehdä kaupan työt ja vieläpä maksaa siitä.