Tämä tiedoksi kaikille niille hölmöille jotka olisivat halunneet että Al Qaeda ja ISIS olisivat jääneet terrorisoimaan kaupunkia. Onko Teemu Laajasalo kuulolla?
Kristityt viettivät joulua Aleppossa rauhassa
11
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Ihmeen hiljaa Yle ja Hesari ovat Alepposta. 😂
- Anonyymi
Kristityillä onkin turvallisempaa harjoittaa uskontoaan Aleppossa kuin Rautjärvellä.
- Anonyymi
No näin näyttää olevan. Siellä taas yksi sekopää ateisti halusi polttaa kirkon. Ja tällä kertaa sen mukana joukon kristittyjä.
- Anonyymi
Kristityt pystyvät elämään rauhassa muslimien kanssa päinvastoin kuin ateistipersuilijat.
- Anonyymi
Tukiko Jussi Halla-aho Syyrian sodassa Al Qaedaa ja ISIS:stä?
- Anonyymi
Lähi-Idän kristittyjen suurimmat uhkaajat: USA, Israel, Saudi-Arabia, Al Qaeda ja ISIS.
- Anonyymi
Hesarin toimittaja myöhäsyksyllä 2016: "Aleppo menetettiin". 😭🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
- Anonyymi
Sotahullu-Pöhveli rykii jauhoja suustaan ennen kuin alkaa puputtamaan. "mut kun Putin..."
- Anonyymi
Kun politiikkaa seuraatte kiinnittäkää aina huomiota siihen mistä ei puhuta ja kirjoiteta.
- Anonyymi
Hieno asia. 👍
- Anonyymi
Tästähän ei Suomessa haluta tietää. Persuille se että muslimit ja kristityt tulivat hyvin toimeen Irakissa ja Syyriassa oli tabu. Halla-ahillekin asiassa menee jauhot suuhun.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1114377Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv572508Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?781650Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko61113- 66854
- 21843
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu118823- 39802
Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.50779- 62768