Mietaa kusi silmille?

https://www.is.fi/urheilu/art-2000009292758.html

Outo juttu :( yleensä puhutaan mämmistä
658
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

syöny taas liikaa käynyttä mämmiä

Äänestä
  • Liiasta mämminsyömisestä tulee pelkkää sontaa

    Äänestä

Ärsyttävä jätkä kaikin puolin.

Äänestä
  • Sanotahan, notta kateeeeelliset älämöihtee suuruutehen eres.

    Äänestä

Ilmetty metsäläinen!

Äänestä
  • Se on antikristus????

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://www.is.fi/urheilu/art-2000009292758.html

Outo juttu :( yleensä puhutaan mämmistä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu