Kakanhajuista uutta vuotta kaikille!

Soikoon peräreikä sulosäveliään myös ensi vuonna. Vellokoon peräsuolessa vetelä massa. Lentäköön posliiniponiin ruskea mäski. Haiskoon makea sonta sieraimissanne. Oikein rattoisaa vuodenvaihdetta toivoo metaanikuningattarenne Pieris.

RRRRRRRRRRRRRUIIIIIIIIIIIIIKKKKKKKKKKKKSSSSSSSSSSS KLURRRRRRRRRRRRRR ROTLOTLOTLOTLOT PIERRRRRRRRRRRR NARINAA ARMOTONTA PERSEEN ROILOTUSTA.

P.S. Lärveisiä uusille ylioppilaille.

8

311

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyä se on aito Pieris.

      • Anonyymi

        Jos pierette mun suuhuni, niin saatan kertoa...


    • Anonyymi

      Pieris, mulle selvis ny yks kova juttu. Oom ihmetelly vuosikausia miks mun naama haisee aina perseelle. Syy oli vessan pyyhkeessä. Sen harvan kerran kun pärsseeni ruiskulla pesin, kuivasin samaan pyyhkeeseen kun pyyhin naamanikin.
      No ni, siinä se oli. Puoli vuotta naamapyyhkeen (siis pärssepyyhkeen) vaihtoväli.
      Siks se tuntu vähän koppuraiselta, ja kakkelmarjoja korvissakin

      Tulevaisuus on tässä. Olen YSLn tai HBn miesmannekiini, koska ei ole enää hajuhaittoja, en siis tartte katalysaattoria naamani eteen.

      Tule ja ota minut.

      T: Saasteeton BradPitt-lookalike Salis

    • Anonyymi

      Pieris, muutan Pruneihin koska siellä kaikki on paskanruskeeta. Om kotoinen olo.

      T: Piolooki-Salis

    • RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIKKKKKKKKKKKKKKKKKKSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS KLURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

      RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS VETELÄ MÄTÄ PIERU HAJU RIPULI PIERIS ON PARAS TE KAIKKI HAISETTE PASKALLE

      KLURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS HAISTAKAA PERSEREIKÄ TE KAIKKI!!!

    • Anonyymi

      Pieris, jouduin pakkohoitoon. Espoon junassa täräytin peräilmaa vähän reilummin, muutama aneemisempi pyörty (työstressi?), sieraimet ruskeina kaikilla, iPhonet mykisty, lippuautomaatit veti överit, junan hätäjarrujärjestelmä laukesi. Sitten tuli vartijat, paprikasumutetta silmiin ja korviin, ja Jorvin sairaalaan lepositeisiin.
      Sittes tuli pari apuhoitajaa, yks kodin putkimies, ja katsastusmies. Ne asensi mun ruparesoriin katalysaattorin, semmosen tehokkaan. sama malli kun Leopardeissa, Horneteissa, ja Sannan kitapurjeessa. Pysyy kaikki paska sisällä, ja on hykieenistä. Ei välttämättä kaikissa tapauksissa.

      Äänestän Virheitä, kun oon niin luonnonmukainen. Ninkus karitsat kedolla.

      T: Hygienia-Salis

    • Anonyymi

      Elämmekö jo tulevaisuudessa. Nykyhetken Tuoksu haisee menneisyyden pirulle ja paikalle.

      Miksi ihmiskunta ei opi !

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas uusi PS:n rasismiKOHU!

      Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      637
      1337
    2. 97
      1139
    3. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      190
      852
    4. Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo

      Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.
      Maailman menoa
      312
      791
    5. Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.

      Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä
      Maailman menoa
      219
      739
    6. Pitääkö minun pyytää

      Itse itseni sinun luo tällä viikolla vai tajuatko itse pyytää ??
      Ikävä
      58
      703
    7. Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!

      Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o
      Ikävä
      175
      661
    8. Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!

      Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht
      Maailman menoa
      225
      615
    9. Katotaan miten jaksat tätä

      Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.
      Ikävä
      88
      610
    10. Tiedätkö mitä mies

      Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut
      Ikävä
      21
      551
    Aihe