" IT A FEAR" (se on pelko), näin sanoi Robert Kennedy jr.
Mikä saa ihmiset alistumaan WEF,n ja WHO,n tahtoon?
Anonyymi-ap
1681
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Eipä kai noilla ole omaa tahtoa, taitavat olla katto-organisaatioita maailman tahdolle?
Jos ei haluttais World Health Organisationia, ei kai sitä olisi? WEF? En tiedä mikä se on.
On meillä ihmisillä pyrkimys hallintaan, erityisesti oman elämämme. Ja useilla myös yhteiseen hyvään. Senkin taustalla on oma turvallisuus. Ei siinä mitään pahaa ole.
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17684875s
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
BTW, sanoiko Kennedy ilman predikaattia?
Pilkun sijasta aloittaja voisi harkita kaksoispistettä....
Myrkkyinjektioilla ihmisistä tehtiin alistuvaisempia
Juu sen huomma sinusta olet nykyään ihan lammas kun toistat lampaana muiden lamaiden sanomaa alistuit porukan mukaan.
Olisikohan jo aika RYHDISTÄYTYÄ ja ajatella omilla aivoillaan eikä alistua VHO:n ja lääkefirmojen pelotteluihin tulevaisuuden jo suunnittelussa tulevien virusten piikki painostukseen.OLLAAMPA HEREILLÄ.
Mikä tekee ihmisestä venäläismielisen natsipaskan?
Vkk
Mielen heikkous ja tyhmyys. Halu olla diktaattorin tossun alla on ylitsepääsemättömän suuri. He haluavat vain kärsiä ja laittaa kaikki muutkin kärsimään, sillä he ovat katkeria ja syyttävät ongelmistaan aina kaikkia muita paitsi itseään. Niinpä on putinistisena natsipaskana aivan mahtavaa olla. Maailma on pilalla siksi ettei Putin saa surmata kaikkia. Nämä idiootit hyppivät tasajalkaa kännissä ja vouhottavat suut vaahdossa pyhästä puolustussodasta ja siitä ettei Putin voisi kuuna piävänä tehdä koskaan mitään väärin.
Putinististen natsipaskojen aivot menevät tukkoon pahemman kerran kun sanot heille, että jos ukrainalaiset ovat kaikki natseja mutta veljeskansaa venäläisille, niin eivätkö silloin venäläiset ole yhtälailla umpinatseja?
Matala älykkyysosamäärä yhdistettynä persoonallisuushäiriöön.
Huono suomen kieli ja surkea englannin kielen taito aloittajalla? Mikä saa tuon luulemaan, että sisällöltäänkin surkea aloitus olisi tärkeä joillekin?
Aiheuttaahan se kommentointia:-) Mutta joo, en vastusta maailmanlaajuista organisaatiota, joka kerää tietoja pandemioista. Kutsun sitä ihan edistyksejsi!
edistykseksi, korjaus
Mielenhäiriöisen salaliittohörhön - Robert Kennedyn - lainaaminen kertoo kaiken aloittajan omasta mielenmaisemasta.
Ei parane alistua.