Nyt tuli yli 60 eron tunti

Eka tunti jolloin eroja yli 60, eli enemmän kuin 1 minuutissa keskimäärin.
Ennuste tälle päivälle noussut aamun 500:stä reilusti yli 700: ään.

Tänään voisi olettaa eroamisen jatkuvan keskiyölle asti vilkkaana kun on perjantai. Yleensä vuorokauden vika tunti ollut melko hiljainen.
3229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jäi kertomatta tarkka eroluku ek.fi:n kautta klo 13-14.
Se oli 68.

Äänestä

Mitä ilakointia on katsoa kun ihmiset pilaavat elämänsä?

Äänestä
  • Miten elämä menee pilalle, jos lopettaa turhasta maksamisen?

    1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Eka tunti jolloin eroja yli 60, eli enemmän kuin 1 minuutissa keskimäärin.
Ennuste tälle päivälle noussut aamun 500:stä reilusti yli 700: ään.

Tänään voisi olettaa eroamisen jatkuvan keskiyölle asti vilkkaana kun on perjantai. Yleensä vuorokauden vika tunti ollut melko hiljainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu