Nythän perussuomalaiset istuvat åärimmäisenä oikealla ja tulevat sieltä tuomitsemaan maahanmuuttajat ja työttömät aina kun saavat suunvuoroa. Niikon kannanotot, persujen kuuluminen venäjämieliseen ryhmään... pitäisi kompassilla katsoa, mikä nurkka istuntosalia on itäisin ja sijoittaa persut istumaan sinne!
Minne persut istumaan eduskunnassa vaalien jälkeen?
Anonyymi-ap
895
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
mm. ministerinaitioon ja sekös sinua ap addick syö rotan lailla....
"Vasta" noin 3 vuotta ja 9 kuukautta edellisten vaalien jälkeen tehnyt "työtään" somessa persujen vaalimenestyksen vesittämiseksi 2023 vaaleissa eli vuodesta 2019 asti. Mikä naurettavinta (surullisinta) jatkaa saman parissa meni persujen vaalit miten tahansa pääsi se hallitkseen tai ei 😄😄
Ja persujen haaveissa siintävään kansantuomioistuimeen?
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
😍 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17687441v
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Nämä sinun rotuoppia julistavan maahanmuuttoa vastustavan kaappinatsin avaukset joissa arvostelet persujen maahanmuuttokriittisyyttä ovat aina yhtä viihdyttäviä. Yhtä viihdyttäviä kuin avaukset joissa sinä Venäjä mielinen Naton vastustaja syytät NAtomyönteisiä persuja Venäjä mielisiksi tai natseiksi jotka ne potki puolueestaan pihalle ja joita sinä edustat itse.
Nauretaan vartti ;)
korkeammalle kaiken yläpuolelle 🙂
Toivottavasti persuja ei näy enää missään huhtikuun vaalien jälkeen! En halua ensimmäistäkään persua eduskuntaan! Muistakaa tämä.
Turha puolue!
Kenen niskaan sinä sitten kaiken paskan kippaat joilla ei ole mitään tekemistä sinun ongelmiesi kanssa joita purat persujen niskaan joilla ei ole mitään tekemistä niiden kanssa palaatko sinä sitten oksentamaan 18-22h/365vrk vuodessa kepujen perään?