Mitähän kivaa Simpeleen imaami Moktar Abdulkarim keksii 2023?

Allaahin puolustelu jatkuu ja kehitysmaataustainen islampaska käytänteineen ja edesottamuksineen leviää suomessa päivä päivältä lisää!
1278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Taisi edellisessä ketjussa olla liian kiperiä kysymyksiä, kun se piti poistaa….

Äänestä

Anonyymi
31.12.2022 19:34

No täällähän sinä islampaskaa hokeva mokagubta auot päätäsi mokagubta nikillesi tulevan vuodenkin 2023 kuten edeltävänkin. Harrastaen samaa muillakin s24 palstoilla kyllästyessäsi yksinpuheluihisi itsesi kanssa mamupalstalla jatkaen sitä muillakin palstoilla joita häiriköit luotsinpestin suojista.

Äänestä
  • On kuten te natsitkin.

    Äänestä

  • Meinaatko oikeesti, että Simpeleen imaami Moktar Abdulkarim sanoisi jotain negatiivistä kehitysmaataustaisesta islampaskasta, joka on sen unelmaa?

    Äänestä

  • Eikö islam ole lähtökohtaisesti paskaa?
    Islam on sairas ahdasmielinen patriarkkaalinen naisia sortava fundamentalistinen keskiaikaa elävä poliittinen ideologia!

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Eikö islam ole lähtökohtaisesti paskaa?
    Islam on sairas ahdasmielinen patriarkkaalinen naisia sortava fundamentalistinen keskiaikaa elävä poliittinen ideologia!

    ihan kuten natsismikin mg.

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    ihan kuten natsismikin mg.

    Islam, kommunismi ja kansallissosialismi, ovat kaikki poliittisia paskoja ideologioita!

    Äänestä

  • Anonyymi00014 kirjoitti:

    Islam, kommunismi ja kansallissosialismi, ovat kaikki poliittisia paskoja ideologioita!

    Veikkaatko, että Simpeleen imaami Moktar Abdulkarim on samaa mieltä?

    Äänestä

  • Yritin vastata, mutta ei onnistu kuten näet poistoista….

    Äänestä

M-G pyrkii hävittämään suomesta rauhaisan elämän ja kultuurin.

Äänestä

Ja 4…

Äänestä

Ja 6…

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Allaahin puolustelu jatkuu ja kehitysmaataustainen islampaska käytänteineen ja edesottamuksineen leviää suomessa päivä päivältä lisää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu