Auton valmistajien siirtyessä valmistamaan sähköautoja, autojen tuotannossa on ollut ongelmia, komponenttipula. Milloin syy on Koronan, Ukrainan Kriisin, Putinin, Pelen kuoleman, tekosyitä löytyy.
Milloin komponenttipula loppuu, onko todellinen syy sähköautot, joihin tarvitaan paljon erilaisia sähköosia vai salaliitto autojen määrän vähentämiseksi maailmasta.
Milloin komponenttipula loppuu, onko todellinen syy sähköautot, joihin tarvitaan paljon erilaisia sähköosia vai salaliitto autojen määrän vähentämiseksi maailmasta.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kyllä se on agenda poistaa liikenne vain rikkaiden huviksi. Ei mitään salaliittoa vaan politiikkaa jota EU-käskee autonvalmistajille.
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17689040l
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Eipä haittaa vaikka ei loppuisi koskaan. Kuljetaan vain apostolin kyydillä niin kunto kasvaa.
Tuotetaan vähemmän mutta kalliimpia autoja. Kun tarjonta ei täytä kysyntää niin käytettyjenkin autojen hinnat nousee. Autoilu halutaan vain hyvätuloisen eliitin harrastukseksi.
Luulevat, että köyhät ostaa vanhoja patteriautoja vaihtoautoina, jotta eliitti voi ostaa uuden.
Ei tule tapaamaan.
Onko tyhmempää ostosta kuin vanha käytetty patteriauto?
Ei kannata huolia vaikka ilmaiseksi saisi
Pitäkää hyvää huolta vanhoista diesel autoista ne poistuvat liikenteestä viimeisenä.