Kaunein poliitikko?

Huumorintajuinen kaunotar. Kuten Sanna, onko muita joilta irtoaa vitsejä spontaanisti?
463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

yäkk

Äänestä

Tanja Karpela, miss Suomi, ei tietoa vitsikkyydestä kun ei ole enää politiikassa, mutta onhan kaunotar, Sanna näyttää Tanjan rinnalla ihan köyhältä rumalta siivoojalta 😭😭😭😭😭😭

Äänestä

Sanna on kaunis, mutta sataprosenttinen tosikko.

Äänestä

Jutta Urpilainen. Kaunein ikinä. PUSS PUSS PUSS... ❤️❤️❤️

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Huumorintajuinen kaunotar. Kuten Sanna, onko muita joilta irtoaa vitsejä spontaanisti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu