Vanhoja muistellen

Anonyymi-ap

Tässä iän karttuessa, huomasin että kohdalleni on kertynyt monia naisia,joilla ei ole ollut käytössä minkäänlaista ehkäisyä.
Aktit ovat hoidettu ns.riskillä.
Toki jälkikasvua on täten siunaantunut jopa siinä määrin,ettei elatusmaksuja tarvitse maksaa.
Ihan kyselen,mikä on ehkäisyn yleisyys ja näyttää olevan, sekä miehillä, että naisilla sama tilanne.
Kun mieli tekee,nämä ehkäisyasiat unohtuu ja seuraukset.

2

442

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mulla on kanssa ollut useampi kymmenen seksikumppania elämäni aikana, en ole lukua pitänyt, mutta hyvinkin 70-100 naista ja aika monen kanssa ei ole tosiaan tullut käytettyä ehkäsiyä.
      Sen suhteen olen ollut onnekas, etten ole saanut mitään seksitautia, mutta kyllähän sitä joskus miettii, että montakohan lasta mun jäljiltä on tullut. Kun aika moni noista kumppaneista on kuitenkin ollut aika randomi-tuttuja tai sitten olen muuten muuttanut muualle niin, ettei mua ole enää sitten tavoittanut asian tiimoilta, jos siihen olisikin ollut aihetta.
      Vaikka kai sitä viranomaiset saakin tongittua miehen esiin, mutta ehkä jotkut mahdolliset lasteni äidit eivät ole viitsineet nähdä vaivaa.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      138
      1329
    2. Kauhavan häiriköijistä

      Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä
      Kauhava
      39
      926
    3. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      36
      671
    4. Auto ajoi päälle?

      Ja pakeni luin iltapäivälehdestä. ! Ken on kuski joka tuollee teki
      Kuusankoski
      14
      600
    5. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      46
      597
    6. Miksi Lapset kiusaa yöllä

      Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä
      Kauhava
      26
      588
    7. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      25
      565
    8. Ajatteletko ollenkaan minua

      Naiselle, jonka kanssa vahva tunne yhteydestä. Jota kipeästi kaipaan, mutta jota ei juuri näe. Onko siitä jo kolme vuott
      Ikävä
      30
      557
    9. Sama ransetti taas!

      Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver
      Hyrynsalmi
      17
      553
    10. Viimeinen lankafest

      Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .
      Puolanka
      17
      533
    Aihe