Osama Bin Laden on jo melkein unohdettu, ja saa näin ollen punoa juoniaan aivan rauhassa. En voi uskoa että niinkin Amerikka vihamielinen henkilö kuin Laden, unohtaisi/haluaisikaan unohtaa vihansa ja noin vain luovuttaa. Minulla on vainu siitä että lähiaikoina jossakin taas jysähtää..
Toivon vaan ettei suurempaa katastrofia ole tiedossa, sillä suuruutta en pysty arvaamaan, vain ajankohdan muutaman kuukauden sisään.
Toivon vaan ettei suurempaa katastrofia ole tiedossa, sillä suuruutta en pysty arvaamaan, vain ajankohdan muutaman kuukauden sisään.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Antaa paukkua vaan, kunhan ei vaan Euroopassa!!
Se sano, että suunnittelee jotain suurta, kerto tarkemminkin, mutta en nyt viitsi tässä paljastaa. Joo kaikki uskoo varmaan, mutta mun serkku seurustelee miehen kanssa, joka tuntee Osaman henk. kohtasesti. Se sano tämän ja kerto paljon lisääkin mutta kuten sanoin, toisen luottamusta ei petetä...
Mitäs sillä on väliä? Ihmisiä on liikaa muutenkin. Ja länsimaat tuijottavat vain omaan napaansa, mitä sen on väliä jos pari itsekästä paskiaista menettää henkensä ja pari äpäräpoikaa saa suihkukonetta takaraivoonsa?
Paska hallitusmuoto, paskat päättäjät. Jokainen tuijottaa vaan omaa kukkaroaan, mitä MINÄ tästä hyödyn.
hyödykään mitään jos maapallo hajoaa kappaleina taivaan tuuliin. Ja siksi toiseksi.. Puhut että kaikki tuijottavat vain omaan napaansa ja samaan hengenvetoon sanot.. Mitäs minä sitten tästä hyödyn.... Niin että mieti vähän.
no huh huh!
Tottakai pää jysähtää, kun koko ajan suret maailman menoa. Suomi on todellinen magneetti, jonne kaikki pilvet kerääntyy. Laitoin kolehtiin pari euroo. En paljoo muuta osaa tehdä maailman hyväksi. Jos jokainen aloittaa lähiympäristöstään tekemällä sen paremmaksi niin silloin todella saa aikaan jotain.