Elisan kaapeli TV

Onko joulun jälkeen ollut vikoja? Kuinka pian olette saaneet korjausmiehet paikalle, vai onko vieläkin korjaamatta?
4114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jos vanha kaapeli, pitäs vaihtaa uudempaan.

Äänestä
  • Työlästä vaihtaa kun ei ole suojaputkessa. Kalliiks tulee.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Työlästä vaihtaa kun ei ole suojaputkessa. Kalliiks tulee.

    Kannattaa laittaa oma anteenni?

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Kannattaa laittaa oma anteenni?

    eikai antennia nykyaikana kukaan käytä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Onko joulun jälkeen ollut vikoja? Kuinka pian olette saaneet korjausmiehet paikalle, vai onko vieläkin korjaamatta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu