Hyökkäys suojelijoihin

Anonyymi-ap

Mitä ihmettä tämä on tämä vartioihin kohdistuva median hyökkäys? Uskomatonta touhua. Ihmisiin jotka yrittää suojella meitä hyökätään median taholta. Tuolla on vaikka minkälaista narkkaria aseineen päivineen. Jotku tahallaan provosoi ja ilmeisesti siitä on tässäkin hommassa kyse. Kun ei parempaa tekemistä ole provosoidaan järkkäreitä ja kuvataan sitten, täysin sekaisin olevaa porukkaa juomineen jne.

Iso kunnioitus minulta kaikille vartijoille ja järkkäreille kun turvaatte kunnon kansalaisten elämää.

4

168

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kehonrakennus on paras kamppailulaji vartijalle.

    • Anonyymi

      ai iso kunnioitus vartijoille jotka tappaa naisen raukkamaisesti menemällä 4 miehen kansa kimppuun, ja ihan sama asia menivätpä sitten vaikka yhden miehen kimppuun.
      potkivat ulos rauhallisesti käyttäytyvät ihmiset isossa omenassa vaan sen takia että nin on käsketty tekemään.
      pitäisikö minunkin poistua ja saada oikein turpaan kun liikun pilotti päällä ja maiharit ja menen ostamaan selvinpäin kaljaa isosta omenasta ja karjalanpaistilihoja?

      että ei ainakaan tuon lafkan pelleille mtään kunnioitusta heru.
      ei sen enempää sille vartijalle kuka väänsi romaninaiselta melkein paikat sijoiltaan.
      että voi vituttaa nämä nykyajan saatanan "hapettajat" ja muut ufc pellet.

    • Anonyymi

      On kyllä kunnon idioottitoimintaa siellä mestassa.
      Jos minä olisin vartijana, siirtyisin muihin hommiin tuollaisten toimintaohjeiden saatuani.
      ei vartijalla ole mitään syytä käskytellä ketään ulos, ei nuoria eikä muitakaan, pukeutuivatpa miten halusivat, vaan selkeesti humalaisia ja häiriökäytöksisiä, jotka kuka hyväsn ammattinsa ja empaattisuutensa puolesta kyllä hoksaa.
      ihme että tällaista tapahtuu kotimaassa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      93
      2119
    2. Perusmuotoiset TV-lähetykset loppu

      Nyt sanoo useiden HD-muotoistenkin kanavien kohdalla äly-TV, ettei kanava ole käytössä, haluatko poistaa sen? Kanavia
      Apua aloittelijalle
      167
      1557
    3. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      74
      1339
    4. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      239
      1224
    5. No ei sun asunto eikä mikään

      muukaan sussa ole erikoista. 🤣 köyhä 🤣
      Ikävä
      73
      1180
    6. Hyvin. Ikävää nainen,

      Että vainoat ja stalkkaat miestäni.onko tarkoituksesi ehkä saada meidät eroamaan?no,siinä et tule onnistumaan
      Ikävä
      88
      1096
    7. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      151
      1051
    8. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      253
      1016
    9. Katsoin mies itseäni rehellisesti peiliin

      Ja pakko on myöntää, että rupsahtanut olen 😆. Niin se ikä saavuttaa meidät kaikki.
      Ikävä
      51
      926
    10. Uskomaton tekninen vaaliliitto poimii rusinoita pullasta

      Korni näytösesitelmä menossa kaupunginvaltuustossa. Juhlia ei ole kokouksista tiedossa muilla, kuin monipuolue paikalli
      Pyhäjärvi
      88
      901
    Aihe