Hoitsu suttu minulle oikein kunnolla Attendo.

Anonyymi-ap

Hoitsu suttu minulle oikein kunnolla Attendo Jakobin Tupa huuta minulle niin kova kun hän jaksa kun minä olen klo 19:55 odottamassa noitta ilta lääkkeeittä mitä pitä sada noin klo 20:15 ja klo 20:20 tule 3 muuta ihmistä odottaman iltal ääkkeeittä ja kun ne 3 ihmistä tule odottaman ilta läkkeeittä niin luulen että nyt se hoitsu tule antaman ne ilta lääkkeet ja sitten minulla mene hermot kun huoman että ei se ollutkan hoitsu mitä tuli antaman ne ilta lääkkeet ja minulla tule ahtan paikka kammo kun ne ihmiset hengittä minun niskan ja se hoitsu tule vasta noin klo 20:25 ja sitten minä sanon että aika kauan kesti niin se hoitsu suttu minulle ja huuta minulle niin kova kun pysty että jos en osa olla kunnolla niin saan mennä olkkarin ja odotta vielä toiset 20 minuttia nittä ilta lääkkeeittä ja sille että minulla tule panikki kun ne muut ihmiset tule myös sinne odottaman lääkkeeittä niin sihen ne ei anna minulle apua sinä Attendo Jakobin Tupa minä vannon käsi ramattun pälle että se on tapahtunut just niin kun minä kerron.

7

1937

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ja just se että se joka tule ensimäisenä ottaman ilta lääkkeet niin hänen pitä tulla vimeisenä ottaman ne ilta lääkkeet jos ei tämä vittuilu loppu niin voi olla että toi hoitsu yhtäkkiä huoma että auton on tullut muutama narmu minun on pakko tehdä se silläkin uhkiksella että joudun putkan ja että joudun muuttaman pois Attendo Jakobin Tupa koska minun on pakko anta selvä signali sille hoitsulle sittä että minulle ei vittuilla.

    • Anonyymi

      Aspbergers minulla on nille aikataulut ovat tärkeittä.

    • Anonyymi

      no se selittää miksi välmerkkejä ei ole tekstissä vaan kaikki on kirjoitettu yhteen pötköön jotta lukija voi aina miettiä missä kohtaa vaihtuu uusi lause kun itse tykkään käyttää välimerkkejä kun on tollanen daignoosi niin ymmärrettävää ette oisteitä ja pilkkuja tartte käyttää voi vaan laittaa sanoja toisensa perään

    • Anonyymi

      Juu ei sillä joka on tämän kirjoittanut mitän aspbergers ole kyllä tämä on selvä huijaus.

    • Anonyymi

      Anteksi kun suttuin niin paljon tätä en todellakan tarkoittanut pyydän anteksi.

    • Anonyymi

      Juu tykkän että Jakobin Tupa on hyvä paikka joskus jollain on huono päivä mutta se niin pientä hyvät puolet voitta ylivoimaisesti huonot puolet että plussalla ollan.

      Jos toi uhoa kännissä niin en anna hänelle tupakka jos hän on asiallinen niin hän voi sada pari sätkä väntä mutta se on ihan sittä kinni kuinka hän käytäytty jos hän osa muuta kieltä kun kännissä uhoaminen vain onko käsidesi kokonan syönnyt hänen aivot ja jos hän uhoa kännissä niin minä muistan se kun hänellä on kankunen ja juttelen hänen kanssa asiasta mutta ihan asiallisesti ei mitän porovokatiotta tai mitän sellaista että pitäisi anta takasin samalla mitalla.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita

      Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko
      Maailman menoa
      261
      3175
    2. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      74
      1244
    3. 66
      1173
    4. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      180
      978
    5. Odotettu tulos Taivalvaaran hiihtokeskuksen osalta

      "MCS Finland Oy on ilmoittanut Taivalkosken kunnalle 30.4.2026, että se irtisanoo Taivalkosken kunnan ja MCS Finland Oy:
      Taivalkoski
      47
      876
    6. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      60
      829
    7. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      47
      809
    8. Mitä tekisit jos

      Aamulla vierestäni heräisit
      Ikävä
      45
      732
    9. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      40
      721
    10. Minkä alan

      Ihmisiä kaivattunne on🤔
      Ikävä
      39
      688
    Aihe