PetosKokPersVihrRkpSdpKejne KorruptioHaavisto käy keposeksi

Anonyymi-ap

8

209

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kansainvälinen oikeus on se osoite, jonne Suomen muutenkin, erittäin korruptoitunut yksipuoluejärjestelmä, eduskunnan pörssirikollisuus, tulee viedä, törkeistä isoista talousrikoksista, pörssirikollisuudesta, uusfasistisesta kansalaisten köyhyyteen, veroparatiisi-sotessa tappamisista, modernista orjuuttamisesta, ym käytännön väkivaltajoukkojen käyttämisestä, yhteiskunnan sisällä.

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17533977/eduskunta-selvitystilaan-isot-talousrikostutkinnat-ministerioihin-tultava

      • Anonyymi

        😍😍😍😋😋😋😋😍😍😍

        😋 ­­­N­­­y­m­­­f­o­­­m­a­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17698221u

        🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞


    • Anonyymi

      Suomen metsien tuhovimmaa, sotarikosliitto-hävittäjähankkeiden tieltä, selitellään ek-medioissa, nyt "parantuneella otsonikerroksella", mitä eivät tutkijat arktisella ainakaan tunnista.

      https://www.hs.fi/kotimaa/art-2000009314961.html

    • Anonyymi

      Korruptio-eduskunnan yksipuoluejärjestelmän pörssirikollismafiat, nimittivät sitä ensin "Venäjän uhitteluksi", sittemmin ovat puheet koventuneet entisestään ja tappamisesta tehty ihailtavaa toimintaa, korruptiopoliitikko-uusfasistien ohjusnimmareiden muodossa. Oksettavaa.

      https://yle.fi/a/3-12243599

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      ÄärioikeistoVihreät ja PetosKokPersut, käytännössä yksi ja sama puolue, eduskunnan korruptio-yksipuoluejärjestelmässä, eivät voisi lähempänä toisiaan olla.

      Epäonnistunut "köyhyystutkija" ÄärioikeistoVihreiden FeikkiOhisalo, valehteli hädänalaisimmille eläkeläisköyhille, tylysti päin näköä: "Sairaus-kansaneläkeläisten köyhyys, tullaan siirtämään historiaan", unohti vain kertoa, että tekevät sen tappamalla, ensin veroparatiisi-sotessa ihmiskaupan orjina, hyväksikäyttäessään.

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17689629/naispoliitikot-sutenooreina-elakelaiskoyhyyden-toteuttajina#comment-118409112

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/16919087/aarioikeisto-vihreiden--ohisalon-koyhyyselakelaisten-kylma-pahoinpitely-jatkuu#comment-118478683

      Suurisuinen perintöprinsessatohtori, on täysin tietämätön aiheuttamastaan hätätilasta yhteiskunnassa, niin kuplassa elää, kuin olla ja voi.

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17661451/en-tule-aanestamaan-seuraavissa-vaaleissa-ei-ole-todellista-realistista-vaihtoehtoa#comment-117886652

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Supo tutkiskelee omia sisäisiä rötöksiään, muttei tee töitään, eli rikostutki eduskunnan, ministeriöitten ja korruptiopoliitikko-pörssikeinottelijoiden, valtion varoihin tekemiä, valtavia kupruja ja vuotoja verokeitaisiin.

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/15237226/sauli-niinisto-on-taysi-nolla

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/17705923/suomi-on-aarioikeistoisrael-ja-irak

      Suomen eduskunnan YKSIPUOLUEJÄRJESTELMÄ, on EU:n äärioikeistoekstremistisin, siitä ei ole enää epäilystäkään. EK-medioitten suoramainonta törkeää, mitään tiedonvälitystä ei enää ole, lakkautettu AutokratiaUsan Disinformaatiolla ja manipulaatiolla.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Alahan tulla paikkaamaan tekojas

      Ja lopeta se piilossa oleminen. Olet vastuussa mun haavoista. Vien asian eteenpäin jos ei ala kuulumaan.
      Suhteet
      33
      8077
    2. Ei tunnu, että välität yhtään

      Tuntuu, että et edes muista minua koko ihmistä. 😢
      Ikävä
      43
      4583
    3. Ketä tietää

      Missä ammuttiin pyssyllä.
      Kotka
      32
      4423
    4. Onko kenellekään muulle käynyt niin

      Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk
      Ikävä
      189
      3579
    5. Näytitpä taas niin hyvältä!

      Nautit tilanteesta täysin rinnoin. Sinä olet kuin
      Tunteet
      13
      2793
    6. Veikeä Satu

      Tuu jutteleen, kaipaan sua. Oot kuuma nainen.
      Ikävä
      31
      2656
    7. Onko kaipaamallasi

      Naisella silikonit 🤔
      Ikävä
      33
      2429
    8. Oletko nyt

      Onnellinen mies naisesi kanssa?
      Ikävä
      44
      2343
    9. Tietääkö kaivattusi että

      olet häneen ihastunut? 🤠
      Ikävä
      164
      2043
    10. Vimpelin liikuntahallilla tulipalo?

      Katsoin, että liikuntahallista tuloo mustaa savua. Sitten ovet pärähti hajalle, ja sisältä tuli aikamoinen lieska. Toise
      Vimpeli
      60
      1810
    Aihe