Joko grilli lakeus on konkas?

Anonyymi-ap

Grilli lakeus on kiinni, onko jollain lisätietoa? Heidän sivuillaan ei ole mitään. En kyllä ihmettele, jos asiakkaat ovat kaikonneet. Annoksia pienennettiin ja hinta nousi pahimmillaan 5(VIISI) euroa/annos. Toki raaka-aineiden hinnat ovat nousseet, mutta rajansa kaikella. Kumma kun Samburgerin hinnat ovat edelleen maltillisia. Samburger tietää, miten asiakkaista pidetään kiinni.

16

3985

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sehän on nähty, että hinnat nousi puolella ja samalla annokset puolittain vähentyi reippaasti. Eli taas Samppa perinteisesti pitää paikkansa ja pintansa. Tasanista ei voi sanoa samaa sekin on vielä kaiketi auki , mutta Kauhavan Ravingola on varteenktettava kilpailija. Molemmille niille menestystä. 👌👍

    • Anonyymi

      Huomenna näyttäs aukeavan klo 15

    • Anonyymi

      Talviloma.

      • Anonyymi

        Mahtaako olla tuoreet tuotteet loman jälkeen?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mahtaako olla tuoreet tuotteet loman jälkeen?

        Kysyy mustamaalaava kilpailija..


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kysyy mustamaalaava kilpailija..

        mitäs se susta maalaa, se kilpailija. Taulunko vai uustairetkuvanko?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Mahtaako olla tuoreet tuotteet loman jälkeen?

        Lapsellista tämä kilpailijan pilkkaaminen ja mollaaminen. Niin kovin läpinäkyvää toimintaa. häpeä.


    • Anonyymi

      On se.s...tana kun grilleistäkin löytyy kauhavalla valittamista. Pakkoko on asioida siellä mikä ei ole auki tai liian kallista tai muuten vaan ei miellytä.

    • Anonyymi

      Olen tämän keskustelun aloittaja, enkä ole mustamaalaamassa ketään. Tuli vaan mieleen, että miksi joku ostaa vähemmän kalliimmalla, mutta eipä kuulu minulle. Itse en ole grilliruoan suurkuluttaja. Grilli lakeudelle hyvä, jos pystyy pitämään jopa lomaa. Ja nyt odotellaan maailman viisaimpien järkeviä kommentteja.

    • Anonyymi

      Eiköhän siihen ole syynsä jos pitää lomaa, en ihmettele yhtään .

    • Anonyymi

      Nytkö on suljettu pysyvästi?

    • Anonyymi

      Oli rankka vuosi sen kadonneen nyt jo löytyneen pojan takia.
      Joskohan jatkaa kun siitä selviävät.

    • Anonyymi

      Avasin viikonloppuna uuren rillin terassilla!

    • Anonyymi

      Törnävän Lakeus Grillissä on joku lappu luukulla. Onko joku viitsinyt käydä lukemassa mistä siinä lukee?

    • Anonyymi

      Teki hyvän tikun

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin

      Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni
      Haapavesi
      83
      1429
    2. Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."

      Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä
      Maailman menoa
      67
      1225
    3. Asunnottomuus lisääntyy

      Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ
      Maailman menoa
      201
      1199
    4. Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja

      Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S
      Maailman menoa
      214
      1184
    5. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1049
    6. Sulle on tullut

      Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä
      Ikävä
      104
      999
    7. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      134
      916
    8. Minä pyydän,

      jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi
      Ikävä
      65
      913
    9. Ihmeelliseltä pikkunaiselta....

      Jatkakaa vaikka tässä jos on jotain mitä joku haluaa että mä näen... En jaksa, eikä mua kiinnosta sitä jätti ketjua t
      Ikävä
      123
      798
    10. Tiesin, että olet jotenkin paha ihminen

      Vaikka muuta osaat esittää.
      Ikävä
      77
      765
    Aihe