𝙋𝙧𝙚𝙨𝙨𝙖 𝙤𝙣 𝙝𝙮𝙫𝙖̈, 𝙢𝙪𝙩𝙩𝙖 𝙢𝙞𝙩𝙖̈ 𝙝𝙮𝙤̈𝙩𝙮𝙖̈ 𝙤𝙣 𝙨𝙪𝙤𝙢𝙖𝙡𝙖𝙞𝙨𝙞𝙡𝙡𝙚 𝙠𝙖̈𝙧𝙠𝙚𝙫𝙞𝙨𝙩𝙖̈ 𝙡𝙖𝙪𝙨𝙪𝙣𝙣𝙤𝙞𝙨𝙩𝙖. 𝙈𝙞𝙩𝙖̈ ?
Tätä ja useita ennen.
https://www.dn.se/varlden/putin-har-spelat-poker-och-gatt-all-in-finlands-president-i-samtal-med-peter-wolodarski/
Sanotaan että totuuden puhuja ei saa aina yösijaa.
Anonyymi-ap
6
231
Vastaukset
- Anonyymi
Mitä Suomi hyötyy arvosteluista, kun joskus kuitenkin on taas tehtävä yhteistyötä. Tonin naamat vaihtuu molemmin puolin, mutta historia säilyy.
- Anonyymi
Ulkona
- Anonyymi
Nukkui.
- Anonyymi
Oven edessä
- Anonyymi
Ei tod.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 952890
Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on792373- 241916
Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s221490Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?291460Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää151315- 87882
Murtautuminen uimahalliin
17.10. yöllä Kiuruveden uimahalliin murtauduttiin yläkerran oven ikkunasta. Onko kellään havaintoja tapauksesta?26867Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai62816Syyskuussa 2025 ensirekisteröidyistä henkilöautoista 43 % oli täyssähköautoja.
Niitä rekisteröitiin 2 592 eli 41 % enemmän kuin vuotta aiemmin. Syyskuussa 2025 rekisteröidyistä uusista henkilöautois2729